Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 vagy iPhone 5C?

Nokia Lumia 925 vagy iPhone 5C?

Figyelt kérdés

Tizenéves lánynak lenne, fontos kikötés mindössze annyi, hogy férjen rá jó sok zene, és lehetőleg minél kevesebbszer fagyjon le. :)

Írhattok mindkettőről jó/rossz tapasztalatokat is.


A válaszokat előre is köszi, mindenkinek megy a zöld pacsi!



2014. máj. 5. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Ezeknek a szempontoknak egy 520 bőven megfelel sőt túl is teljesíti.

A samsung nem droidos véletlenül? 50e-ért nem nagyon kapni normális droidos telefont itthon. wp-ből meg a legolcsóbb is megbízható.

2014. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a 625-ös az kicsit drágább, de van benne vaku meg még pár plusz dolog, amiben jobb.
2014. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy a Lumiák nem kompatibilisek más telefonokkal/számítógépekkel?

Olyat többektől is hallottam, hogy Nokiákon kívül más telefonnal nem tud megosztani képeket+zenéket, tegnap viszont olyat is mondtak, hogy számítógépről nem lehet zenét küldeni rá. :/

Abban az esetben az iPhone lenne megfelelőbb.

2014. máj. 9. 22:21
 14/20 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az iPhone nem kommunikál más eszközökkel! PC-n nem lehet úgy másolni rá adatokat mint egy pendrive-ra (vagy akármelyik Windows Phone-ra), illetve Bluetoothon sem tud küldeni/fogadni fájlokat az iPhone.
2014. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
77%

Inkább egy iPhone 5-öt szerezz, szerintem. Nem fagy és elegánsabb, mint az 5c. A két telefont nehéz összehasonlítani, mivel más az os. Szerintem az IOS jobban kezelhető, stabilabb, ezért ajánlom inkább.

Viszont egy tizenévesvek takán elég egy régebbi modell is iPhone 4s, HTC ONE vagy ONE X (bár ezek androidok).

2014. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Obiekzív válaszként mondhatom, hogy nem biztosn hogy stabilabb az iOS. A Win is nagyon stabíl, nehéz megállapítani a különbségeket a sebességben. Adatkezelésre NOKIA.
2014. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
*t
2014. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Ha tényleg nem villogni kell,Lumiát ajánlom mert arra sokkal könyebb tenni zenét képet stb,egy Iphone-nál már kicsit neccesebb a helyzet,Lumiánál úgynézki hogy bedugod egy usbvel a gépre,ki adja a cserélhető lemezt,vagy a telefon memóriáját,és behúzod a dolgokat.iphone kicsit bonyolultabb itunes-al :)
2014. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő jó :) Én a Lumiát mondanám, mert egyedibb, ugyanolyan jó, meg én nagyon megszerettem a WP-t.

De iPhone 5C helyett inkább sima 5-ön gondolkoznék. A kettő kvázi ugyanaz, csak az 5C színes.

2014. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
*(Ja, és az 5c persze drágább)
2014. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!