Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Samsung...

Melyik a jobb telefon? Samsung galaxy trend plus samsung galaxy core plus samsung galaxy ace 3 samsung galaxy s advence sony xperia m?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 09:23
 1/3 anonim válasza:

Nehéz válaszolni, mert mindenkinek más tetszik.


Szerintem írj egy 10-es listát, hogy mi a legfontosabb szempont Neked egy telóban, s nézd meg a telók speckóit melyik mennyire elégíti ki.


A legjobb kapjon 1 pontot, a második 2-t és így tovább.


Ha mind a 10 kérdésre adott pontszámokat összeadod, akkor a legkisebb összpontszámút kellene megvenni.


Nekem jónéhány excel táblám van és mindig megérte, hogy rászántam azt a max 1 órát.

Esetleg a 10 kérdést súlyozhatod fontosság szempontjából, hogy még jobb eredményt kapj...


Így nem fogsz mást okolni, ha nem azt kapod, amit szeretnél ;-)

2014. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
alapjáraton melyik a jobb ?
2014. máj. 8. 21:06
 3/3 anonim válasza:
Az ace 3 a legjob de árban viszont a core plus az jobb az s advence is jo de az nagyon fagy sony meg nem annyira jo mert nagyon fagy a hangszorója se jo
2014. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!