Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokat ajánlanátok...

Milyen telefonokat ajánlanátok nekem 100 e. Ft alatt?

Figyelt kérdés

évvégén kapok új telefont, mert a mostaninak már minden baja van..

androidot nem nagyon szeretem, és valami nagy kijelzősre gondoltam. Azért 100 alatt mert ez a keret :/

Arra gondoltam hogy ebay-ről rendelek iPhone 5-öt , mert sógoromnak az volt és nagyon tetszett , szép vékony, nagy .. és olyan nőies is :)

(aki csak leszólni akarja hogy milyen szar annak nem érdekel a véleménye :) )


amúgy néztem eBay-en és 200 fontért már vannak kártyafüggetlenek ( az kb 75 000 ft )


várom a véleményeket mi érné meg és milyen telefont kérjek !!!

ja és fontos előny a jó előlapi kamera :D (igen.. lányból vagyok... )


2014. máj. 7. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

"androidot nem nagyon szeretem"


Tehát iPhone vagy valamilyen Nokia Lumia.


"valami nagy kijelzősre gondoltam"


Akkor iPhone kiesett, bár később azt írod, hogy szerinted nagy az iPhone, ebbe nem értünk egyet (pedig más esetben pont a nő szerint kicsi az, ami a férfi szerint nagy), de ha neked elég a 4"-es kijelző, akkor még mindig játszik.


Ha tetszik az iPhone 5 méret, szoftver meg minden tekintetéből, és még ki is jön 100k alatt, akkor vedd azt.

Ha szeretnél körülnézni, hogy milyen alternatívák lennének, akkor meg nézd meg milyen Nokia van ennyiért, és tetszik-e.

Akármelyik Nokia jó, csak arra kell figyelni, hogy Windows Phone 8-as legyen.

2014. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nokiát sem szeretem mióta windows-os :)) elég válogatós vagyok. :D


Igen a 5 / 5S kijön 100-ból ahogy nézegettem,

szerintem nagy a kijelzője. Most xperia L-em van, lehet azért látom így ..

2014. máj. 7. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik az Android, se a WP, akkor nem értem a kérdést, ezen kívül csak az iOS maradt a nagyok közül.


Ha az 5S kijön 100-ból az nagyon gyanús, használtan is minimum 120k.

2014. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 5S annyiért hamis vagy más nem stimmel vele.
2014. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!