Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, fontos kérdés! Szerint...

Iphone, fontos kérdés! Szerintetek?

Figyelt kérdés

adott egy telefon:


imei szám: 012936005935177

széria szám: C36GJ66UDTD0


Azt írja, ha rákeresek, hogy at-t függő, ugyanakkor a sim unlocked, ez mit jelent? [link]


ez egy talált telefon, ami eladó lett a megtaláló által...ilyenkor meg szabad ezt venni vajon? Mi deríthető ki róla?


Kérlek segítsetek!



2014. máj. 7. 14:54
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Nem adható el, illetve a megtaláló bűncselekményt követ el, ha nem adja le. Te is bűncselekményt követsz el, ha megveszed.
2014. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól írja bp. Le kell adni a talált cuccot, hogyha nem jelentkezik érte a tulaj, akkor ha igényt tart rá a leadó, akkor időval övé lesz. Ha nem, akkor elárverezik.

Viszont ha te megveszed és tudod, hogy talált, akkor te is bűnt követsz el és eljárást indíthatnak ellened.


Rendőrségen dolgozom és pont ma beszéltünk erről, mert nekünk kell a talált tárgyakat is kezelni és továbbítani.

2014. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos elkelt, én mondtam az eladónak, hogy mi a helyzet, feltette a netre 19e ft-ért, 5 perc múlva valaki megvette, levette a hirdetést:S úgyhogy semmit nem tudtam tenni az ügy érdekében...végiggondoltam és én sem mentem bele természetesen,
2014. máj. 11. 13:44
 4/4 anonim válasza:
Aha. Vagy csak egy punci vagy aki beszart az előtted kommentelőtől mert elvileg a rendőrségen dolgozik.
2022. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!