Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung g. young (s6310)...

Samsung g. young (s6310) újonnan, vagy s3 mini használtan?

Figyelt kérdés

első érintősöm lenne,de nem tudok dönteni.

vagy ebben a hónapban vennék egy young-ot újonnan,vagy azt a pénzt félre raknám,és jövő hónapban vennék egy s3 minit használtan.

igazából nekem a minihez húz a szívem,de a young mégiscsak új lenne garival.

igazából semmi extra dologhoz nem kellene mert nem játszanék rajta,zenét se hallgatnék.

beszéd,sms,net,közben fényképeznék,de ennyi.

a minit csak azért választanám jobban,mert szebb a kijelzője,illetve hogy jobb az akksija.


2014. máj. 9. 07:51
 1/5 anonim válasza:
Nekem Galaxy Young van, és nagyon-nagyon szeretem, de a fényképezője pocsék! Ha erre keresel telefont, ne ezt válaszd!
2014. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saavedro ***** válasza:
A Mini sok szempontból jobb. Az 5MP-es telefonokhoz viszonyítva nagyon jó képeket készít, van benne 1 GB RAM, ideális méretű (4 col), a processzor sem annyira rossz. Ami a gond az az, hogy a Samsung megint szétbszta a szoftverét. De ez a Youngról is elmondható, úgyhogy a Minit választanám. Feltéve, hogy jó állapotú.
2014. máj. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ezt néztem ki,ez van a közelben és nagyjából még megbízhatónak is tűnik.

ennél jobbat használtan még mindig 47-50ezerért adnak...

az a bajom hogy a többségen már nincs gari,anélkül nem nagyon merem megvenni...

2014. máj. 9. 16:02
 4/5 Saavedro ***** válasza:
Az S3 Mini használtan kb. 35k körül éri meg, ha jó állapotú. Osztálytársamnak nincs gondja vele, de Neked lehet hogy lesz, a szoftver miatt. Én amúgy a hardverapro.hu oldalt ajánlom. De az S3 Mini megteszi Neked, nem rossz a fényképezője (mobilos viszonylatban).
2014. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi nektek! az előbb a link lemaradt :

[link]

én is olyan 35-40et adnék érte,többet nem.

utolsótól kérdeném,miért lesz problémám a szoftverrel?mit értesz ez alatt?

2014. máj. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!