Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri megvenni a...

Nonababy kérdése:

Szerintetek megéri megvenni a Samsung Galaxy S4-et?

Figyelt kérdés
Én nagyon beleszerettem abba a telefonba. Bár kérném a véleményeteket,hogy tényleg vegyem e meg! Véleményt is!

2014. máj. 11. 19:49
 1/7 anonim válasza:
75%
Hát ha van rá olyan sok pénzed. Én is azt akartam csak 'kicsit' drága ezért inkább egy samsung galaxy expresst vettem.
2014. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem éri meg. Ennyi pénzért vannak sokkal jobb telefonok is .

Pl : LG G2 , Nexus 5 , Xperia Z1 Compact

2014. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az van és nagyon szeretem! Tökéletes, mindent tud,amit csak egy telefontól elvárhatok. Csak ajánlani tudom! Kamerában és kijelzőben is az egyik legjobb, aki szidja, annak ajánlanám, hogy használja 1 hétig. :)
2014. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azt hiszem megveszem.!:)
2014. máj. 12. 20:38
 5/7 22L válasza:
100%
Nekem is s4em van...lehet van olyan teló ami ''jobbnak számit'' mert olyan dolog van bemne ami az s4ben nincs...de én úgy gonolom hogy nekem amire szükségem van az mindenbenne van...IMÁDOM...
2014. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 22L válasza:
Ja és szentem egy picit várj mert ahogy meg lehef venn az s5-öt akkor bti hogy le viszik az árát...
2014. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyet szeretnék venni ballagásra magamnak, főleg hogy kijött az S5, lement az ára, és különben az S5 az egy jó nagy parasztvakítás.

Egyedül az ujjlenyomat genyó, meg a pulzus sz*ar van benne, amit meg lesz*arok.

A procija talán jobb egy csöppet, meg van pár dolog, ami jobb, de ugyanúgy elfut az S4-en is minden, meg amúgy az S5 bűnronda lett. Az S4 szép.

2014. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!