Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 5 vagy...

Samsung Galaxy S 5 vagy iPhone 5S?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 21:21
 1/8 anonim válasza:
40%
S5 egyértelmű, az iphonoknál csak a nevet füzeted meg !
2014. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bigfec97 ***** válasza:
80%
Az S5 a piacon az egyik legjobb okostelefon, az Iphone 5s se rossz de ha úgyvesszük 1 évvel le van maradva
2014. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

az egyik a premium minoseggel hodit teret a masik meg a felesleges tulhypepolt sz*rjaival


Mind2-nél a nevet fizeted meg

A szifon anyagára és osszeszerelési költségei 48 000 HUF

Az s5 meg egy s4 pulzusmérővel és nem működő ujjlenyomat olvasóval...


mind2-t hasznalnom kellett rövid ideig de egyiket sem használnám önszántamból


De ha musz választani akkor iphone

2014. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Osynho ***** válasza:
72%
Android párti vagyok, de nem vennél Galaxy S5-öt. Ennyi pénzért várna az ember egy minimális exkluzivitást mind formaterv, mind anyaghasználat tekintetében. Ez az egyen Samsung szappantartó forma nekem nagyon nem jön be (persze lehet, hogy valakinek igen), de az, hogy eldobható pohár-műanyagból legyen és ilyen bazári krómcsíkkal vakítson parasztot egy ilyen drága készülék, az vállalhatatlan. No offense.
2014. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom iPhone 5S. Nekem előző telefonom Galaxy S4 volt. Akkor szerettem bele az Apple-be, amikor bátyám vásárolt használtan egy iPhone 4S-t. Nyomogattam és lenyűgözött, hogy az a régi hardver is milyen szépen duruzsol. Jelenleg egy sima iPhone 5-ösöm van, meg használok iPad-et. Egy szó, mint száz: iPhone 5S ( mondjuk ha türelmes vagy, akkor iPhone 6 kb. fél éven belül, vagy kevesebb és megjelenik, na az biztos viszi majd a prímet )
2014. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%

Iphone..Az android semmire se jó,televan fölös dolgokkal.

Az iphone egyszerű gyors(gyorsabb mint az s5) szebb,letisztultabb.ennyi kövezzetek meg,de androidot semmi pénzért...

2014. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
iPhone jobb, gyorsabb... az anyaghasználatról meg ne is beszéljünk, a Samsung nagy "mestere" a drága műanyag telefonoknak. 5s mindenképpen.
2014. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

iPhone 5S!

Sokkal jobb az ujjlenyomat-olvasója, mint az Samsung-é (+nagyobb a szenzor, így nem kell húzogálni az ujjod beolvasáshoz). Az 5S nagyon sokszor nem olvassa be az ujjlenyomatod, és sokkal lassabb, mint az iPhone-é.

Sokkal jobb hangszóró, amely tisztábban és szebben szól.

Gyönyörű design, sokkal jobb anyagokból készült az iPhone5S (lásd: zafírból készült ujjlenyomatolvasó, ill. kamera; alumínium hátlap), míg a Samsung majdnem egésze műanyag.

4" kijelzőméretének köszönhetően sokkal kényelmesebb kézben fogni, egy kézzel tudod kezelni teljes egészében. Samsung-nál ezt nem tudod megtenni.

True Tone vaku. Sokkal szebb, tisztább, világosabb és élethűbb képeket tudsz készíteni sötétben dupla LED-jének köszönhetően.

Sokkal jobb mikrofon. Pl. telefon beszélgetés közben sokkal élethűbb és tisztább a hangod, mintha a Samsung Galaxy S5-ön beszélnél.

Ha leakarod némítani a készüléket, jobb oldalt felül található egy kapcsoló, amellyel azonnal letudod némítani (Samsung-nál nincs ilyen).

Lightning cabel. A töltő bármelyik oldalával tudod tölteni, nem kell azzal törődni, melyik oldalával helyezed be. Ez különösebben éjszaka jön jól, amikor nem kell matatni a töltő bedugása miatt.

2014. máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!