Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom Updatelni a...

Kistvan95 kérdése:

Miért nem tudom Updatelni a lumia 520 as telefonom op rendszerét Windows 8.1 es op rendszere?

Figyelt kérdés
Már sok segédprogramot probáltam ki de egyik sem segített abban, hogy a frisítést le tudjam tölteni. Amit ajánlotak neme a Previw for developers alkalmazás, ahol be kell jelentkezni a Microsoft fiokunkkak és álítólag lesz majd egy új frísítés de még nem igazán kaptam meg, ez 3 napja volt. Mit tegyegk? Kérlek segítsetek. :)

#Windows Phone #Windows 8.1 #nokia lunia 520
2014. máj. 12. 17:15
 1/5 b95 ***** válasza:
87%

Talán azért mert nem olvastál utána rendesen.

Jelenleg csak a fejlesztők számára érhető el a Dec Preview.

Ez azt jelenti, hogy egy Fejlesztői fiókot kell csinálnod hozzá.

a neten 10.000+1 leírás van hozzá.

2014. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van, 520-ra talán június-július környékén jön ki a végleges 8.1, ha jól tudom.
2014. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy valamikor június végén.
2014. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A p for dev módszer nem neked van kitalálva...

De gondolom azzal sem vagy tisztában hogy ez egy hivatalos beta a fejlesztőknek hogy az olyanok mint te, átlag userek teljes értékű 8.1-et kapjanak majd a hivatalos végleges kiadásnál...

2014. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

magyarul es szajbaragosan le van irva tobb helyen is hogyan kell a p for dev programmal felrakni a 8.1-et, nekem bo fel ora volt az egesz

a google ingyenes lett ha nem tudtad volna...

2014. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!