Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes próbálkoznom Iphone-nal?

Budai Letti kérdése:

Érdemes próbálkoznom Iphone-nal?

Figyelt kérdés
Készüléket szeretnék váltani, mert a mostani már nincs jó formában(folyton akadozik, lefagy) ezért szeretnék egy olyan telefonhoz jutni, amit fél év után nem kell szervizbe vinni. Ekkor ajánlották nekem az Iphone-t, viszont nekem még sosem volt egyetlen apple készülékem sem, leginkább samsungokat birtokoltam... Valaki, aki tudna nekem pár sor előnyt, vagy éppen hátrányt írni(pl.: testreszabhatóság, zeneletöltés, videóletöltés, számítógépről, vagy éppen számítógépre helyezendő fájlokat könnyen lehet-e géprejuttatni, vagy telefonra rakni, egyik telefonról a másikra való fájlküldések..stb), annak megköszönném, mert tanácstalan vagyok, és igazán sokat segítene:) Előre is köszönöm!

2014. máj. 12. 21:25
 1/4 anonim válasza:

szia:)

én se ismerem magam itt annyira ki, de mindkét barátnőmnek iPhone 4s-e van. Karácsonykor kapták és még semmi sem történt velük, teljesen jó állapotban vannak. Az én mostani mobilom (Samsung Galaxy Ace) már ennyi idő után elkezdett lefagyni, megállni és kényszerbezárást végezni, most már több mint egy éve megvan és hát működik, de nagyon lassú, nagyon sokszor lefagy és egyszerűen nagyon sz*r. Nagyon utálom:D most én is az iPhone-on gondolkozom. Tudom nem segítettem tovább, de én is nagyon várom a válaszokat:))))

2014. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Iphone4S-em van mar lassan 2eve es meg 1x nem fagyott le nem volt vele semmi gond...előtte rengeteg telefonom volt de ha 1x Apple termeket veszel utána csak azt fogsz venni....garantál egy magass minőséget a zenéket itunesrol egyszerűen fel tudod rá rakni(igaz első felhasználás kor meg nehézkes lehet de 10-20perc alatt megtanulod használni a programot....) igaz Bluetooth-on csak Apple termékekről kaphatsz/kuldhetsz dolgokat de en meg egyszer sem hiányoltam mivel mindent le tudsz tölteni...a Bluetooth mar lejárt...tiszta szívből csak ajánlani tudom nem fogod megbánni ezt garantálom.(ha veszel 4et de inkabb minimum 4S-t vegyél a régebbiek mar lassúak...de ezekell nem lesz gond ha tehetősebb vagy akar vehetsz 5-ost is)
2014. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az IPhone egy tök jó telefon. nagy proci, sose fagy le, zenék ITunes-ról valóban, bluetooh-ra tényleg semmi szükség. semmi haszna. a teló nagyon jó, vedd meg, de inkább minimum5-ösz mert a 4S után hatalmas fejlődés volt és már +60 ezer ft és sztem +3 év is a telefon. csak vegyél hozzá valami nagyon jó tokkot mert nem olcsó megjavíttatni ha töröd, jah és a képernyője a kissebb törés, repedés után is működik, nem mint a többinél h leejted egy repedés azt halott. remélem tudtam segíteni :D
2014. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért egy Iphone-t ne hasonlítsunk egy Samsung Galaxy Ace hez, utóbbi alap okostelefon, az Iphone meg a világ legjobb mobilkészüléke, ami magasan kenterbeveri az összes többi okostelefont.

Nekem Samsung Galaxy Ace-m van, jobb okostelefonra esélyem sincs, jónak jó, a célomnak megfelel, de egy IPhone-ért a világ túlsó végére is elmennék, ha ingyen kapnám(vagy akár csak Samsung Galaxy árban) és nem érdekelne az se, ha több éves a készülék, vagy éppen Iphone2-ről van szó.

2014. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!