Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy csajt már ismerek 1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajt már ismerek 1 éve és nagyon jól kijövünk egymással, pér hete beszéltünk és aztmondta hogy nagyon szeret de csak mint barát, de én szerelmes lettem belé. Most akk érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozni? Nem, azt nem érdemes.
2014. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok egy fiúnál... nagyon idegesítő, ha tovább própálkozik, ha már egyszer közöltem vele, hányadán is állok... ne! csak ne próbálkozz... sajnálom, mert neked ez gondolom fájdalmasabb mint neki... de ha nem akarsz neki rosszat, akkor hagyod vagy csak mint barát maradsz vele, amit nem ajánlok: ha barátja lesz, nagyon rosszul fog neked esni, hogy nem te vagy mellette és neked mesélné el, hogy éppen mivel bántotta meg őt a fiúja (ez csak egy példa volt)
2014. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nem az akkor is nem, ha belepusztulsz. Ne próbálkozz, hagyd békén. Ha bepróbálkozol nála, akkor csak azt éred el, hogy végképp eltaszít magától.
2014. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :,)
2014. márc. 10. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
És azt tudja h szereted? Bár akkor gondolom nem. Azért teljesen ne add fel, ha tényleg nagyon szereted:) lehet egyszer majd rájön h te vagy az igazi
2014. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :D
2014. márc. 12. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!