Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt pizzafutár? Szerintete...

Van itt pizzafutár? Szerintetek érdemes lenne futárkodni? Nagyobb fajta kocsim van, nekem az is elég lenne ha csak a az autó fenttartását fedezi a fizetés. érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Mennyi a fieztés kb?
2014. febr. 9. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit fogyaszt városban a gép. Inkább ilyen kaja kihordást vállalj pl óvodákba ebédet, az mindig ugyan akkor van pár órában
2014. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

fú hát 15-20 között 100 km-en.

de 16-ból kihozom általában.

2014. febr. 9. 15:28
 3/9 egySanyi ***** válasza:
100%
15-20 l/100km + fizetés? Láttál már futáros álláshirdetést? 15-20 l nem teljesen ez a kategória.
2014. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hátha maradna egy kevéske pénz. nekem mondom az is elég ha csak ingyen vezetgetek egész nap.
2014. febr. 9. 16:23
 5/9 egySanyi ***** válasza:
Abban meg mi az üzlet?? Kopik, amortizálódik...
2014. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

unatkozok itthon egész nap, nekem meg az nem munka, hogyv ezetgetek egész nap, van egy nagy kocsim, amit így nincsn agyon pénzem használgatni, viszont nagyon kényelmes, és imádok vele menni.

Viszotn sokat eszik, és gondoltam így ingyen lenen tankolni mert vezetgethetek egész nap, de ingyen van a tankolás ha úgy vesszük.

Szerinted hülyeség?

2014. febr. 9. 16:26
 7/9 egySanyi ***** válasza:
Végülis nem akkora hülyeség, próbálkozni lehet, de nem látok rá nagy esélyt, hogy valaki így alkalmazna.
2014. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb ilyen piazzafutárnál: robogók meg kis motoros autók, annyi eszük nekik is van, vagy lehet azt mondják, gazdálkodd ki a fizetésedből, bár én saját kocsit biztos nem használnák futárkodásra, főleg nem városban egész nap.
2014. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egész nap unatkozol? Gazdag szüleid vannak?
2015. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!