Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vehetek SIM-kártyát?

Saavedro kérdése:

Vehetek SIM-kártyát?

Figyelt kérdés
Tönkretettem a SIM-kártyám. Ha bemegyek a T-mobilhoz, akkor vásárolhatok újat, vagy számonkérik rajtam? Elmúltam 18. Milyen adatokat kérnek el tőlem? (feltöltőkártyát vennék)
2014. máj. 13. 06:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kérik rajtad számon!Te hülyeséged volt, te tetted tönkre, tied volt maga a kártya is(a nevedhez volt gondolom rendelve), fizetsz az újért(szerintem olyan 3.000 lesz), aztán kész. Meg se kell mondani a régit, max. új számod lesz.

Név, lakcím, telefonszám, szül.dátum, anyja neve, előfizetői azonosító... ilyenekre számíts.

2014. máj. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előfizetői azonosító...? Az micsoda?
2014. máj. 13. 06:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megvan a sim kártyád és esetleg nincs kettétörve, akkor a régi számod is megmaradhat, sőt lehet hogy ingyen adnak egy másikat. Nekem legalábbis a telenornál szó nélkül cserélték újra
2014. máj. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De tönkretettem...nem akarom odavinni nekik...


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. máj. 13. 06:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

de miért félsz ennyire bemenni egy mobilszolgáltatóhoz és kérni egy újat?

úgy viselkedsz, mint aki valamilyen bűntényt követett volna el, és félne, hogy onnan azonnal viszik a fegyházba

2014. máj. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor vidd a személyid meg a lakcimkártyád és nyugodtan vegyél tőlük egy másik sim-et és méretre is vágják neked, de valószinűbb, hogy készen is van nekik micro sim. De ha valamiért nem akarsz bemenni, akkor a multiknál is (tesco, Auchan)vehetsz sim-et, ott nem kérdeznek semmit, kifizeted a pénztárnál és annyi, utólag lehet telón keresztül regisztrálni. A vágást meg akármelyik maszek mobilos megcsinálja!
2014. máj. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha veszel simet az sincs ingyen.

Ha beviszed a régit max ingyen kicserélik, rosszabb esetben kifizeted a cserét.

Tehát semmivel sem jársz rosszabbul, ráadásul a számod is megmarad.

Ja, állítólag valami új szabály értelmében az ügyfélszolgálaton nem alkalmaznak kannibálokat.

Ha ennyire nyúl vagy akkor mondd azt hogy az öcséd barmolta el a simed.

2014. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De szolgáltatóhoz mennék be venni...csak szerintem esélytelen, hogy erről a SIM-ről át tudják venni az infókat
2014. máj. 13. 10:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit csináltál végülis azzal a SIM Kártyával? Elvágtad vele valakinek a nyakát? Ha nem, akkor a kutyát nem fogja érdekelni.Gondolom, ha fizikai sérülés érte a kártyát, akkor az a kártya kuka (ilyen nem mindennapos ugyan, de pl. egy kőműves,ács, vagy éppen tetőfedő, szóval nehézfizikai munkát végző embereknél) nyilvánvaló, hogy nem tudnak vigyázni a telefonukra, leesik(akár magasból), kiesik a zsebükből, leesik, összetörik, adott esetben tönkre is megy. Azért gondolom nem arról van szó, hogy szalonnát sütöttél, és a SIM edet is bedobtad a tűzbe. De ha erről is van szó(vagy hasonlóan extrém szituról), akkor is: bemész, elmondod a szitut(vagy kamuzol valamit, ez rád van bízva), fizetsz(enélkül, ingyen senki nem fog neked SIM-et adni), és távozol. Utána már szomszéd Pistike is be tudja tenni a SIM-et a telefonodba, ha kicsit konyít hozzá (ehhez már nem kell T-Mobilnál dolgozni).

Semmilyen szankcióra, retorzióra, büntetésre, elmarasztalásra ne számíts. Nincs joguk hozzá!Saját baromságod volt, magadnak okoztál kárt, nem vádolsz vele hamisan senkit, tehát neked kell viselni a következményét, ami jelen esetben a csere költsége. A pénzt átadod (olyan 2-3000 Ft körülre tippelek), aztán ennyi. A megsemmisült simet meg szerintem talán el is dobhatod akár már most, bár én azért addig megtartanám, amíg kilépek a boltból,hátha át tudnak róla mégis venni-vinni ezt azt az új kártyára.


S mégegyszer mondom, ne parázz, magadnak okoztál kárt, nem másnak. Max. magában gondol csúnyát rólad a t-mobilos ember, de az meg az ő magánügye, nem fogja szemtől szembe elmondani neked, mert ő is félti az állását, és egy ilyen szemrehányásért bizony a mai túljelentkezéses világban úgy rúgnák ki az állásából, mint a sicc, és 100-an állnának sorban a helyére.

2014. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen végül is hozzájutottam egyhez, de még ezt is véglegesíteni kell :( majd megint bemegyek a T-mobilhoz...
2014. máj. 16. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!