Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbolondult a telefonom...

Megbolondult a telefonom (Nokia Lumia 625). Mit tudok tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mindössze néhány hetes a lumia 625-ös telefonom. Eddig kifogástalanul működött, de tegnap este, egyik pillanatról a másikra valami baja lett, böngészés közben egyszer csak "megbolondult".


1. Nem nyitja meg a weblapokat, mindenhol azt írja ki, hogy "probléma lépett fel a webhely biztonsági tanúsítványával kapcsolatban"

Minden weblapnál ezt írja ki, és hiába próbálom folytatni a böngészést, folyton visszaugrik ide.

Először azt hittem, hogy a Net szállt el megint, de nem, mert ugyanazt a netet használom az asztali gépen is, és itt teljesen jól működik.


2. Nem nyitja meg a képeket, csak egy fekete négyzetet mutat a képek helyén.

3. A naptárát is felülírta, most éppen Húsvét hétfőt írunk szerinte, és nem tudom felülírni.


Próbáltam már változtatni a beállításokon, de nem sikerült. Ma reggel szoftvert akartam frissíteni a telefonon, persze, nem engedte.


Mit tudok tenni?


2014. máj. 13. 08:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és olyan oldalaknál is probléma van a biztonsági tanúsítvánnyal, mint pl. a gmail, vagy az indamail, vagy a facebook. Ezeket eddig (is) napi szinten használtam.
2014. máj. 13. 08:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű a dátum elálítódása áll minden gond mögött, ami ha automatikusra van beállítva, akkor a szolgáltatótól kapott jel alapján történik. Na most ha ez a jel éppenséggel hülyeséget küld a telefonnak, akkor hülyeséget is fog beállítani, és teljesen megzavarodik. Javaslom, hogy a beállítások - dátum+idő-nél vedd ki az autmatikus beállítást, manuálisan állítsd be a dátumot, indítsd újra a telefont, és meglátjuk mi lesz. Ha továbbra is fennáll a gond, akkor javaslom írj facebookon a Nokia HU[B] oldalra, és ott a Nokia illetékesei igyekeznek segíteni a bajban!
2014. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Köszi szépen a válaszokat! A helytelen dátum a megoldás!!!! Nálam szimkártya csere után jelentkezett a hiba, természetesen azért mert mert rossz dátumot választottam
2015. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!