Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt az új akksi?

Miért csinálja ezt az új akksi?

Figyelt kérdés
tegnap lett használatba véve egy Samsung e1200 újként, feltöltöttem de mára azt jelzi teljesen lemerült. (csak állt utána) egy eddig használatlan akkumulátornak nem ezt kéne produkálni most mi lehet? nem hagytam 12 óráig töltőn első töltésnél csak míg feltölti, de ezt már jópár éve nem kell csinálni nem?
2014. máj. 13. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

"de mára azt jelzi teljesen lemerült. (csak állt utána)"


Ha ment mindenféle mobilnet, wifi, GPS, bluetooth, meg ami csak lehetséges, akkor úgy is le tud merülni egy mobil, ha hozzá sem nyúlsz.


"nem hagytam 12 óráig töltőn első töltésnél csak míg feltölti, de ezt már jópár éve nem kell csinálni nem?"


Igen, már évek óta nem kell ilyeneket csinálni, szóval nem ez lesz a gond.

2014. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy úgyis lemerül ez nem okosteló csak kis alaptelefon ennek kéne így bírnia rgy hétig de pár napig minimum..főleg 1 napos akksival
2014. máj. 13. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Várjál még pár ciklust.
2014. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!