Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emelt díjas SMS-t küldtem,...

Emelt díjas SMS-t küldtem, levonták a pénzt, de nem küldte el az SMS-t. Miért?

Figyelt kérdés

Vodafone-os vagyok, egy emelt díjas SMS-t küldtem bizonyos okok miatt, majd jött az szolgáltatótól az üzenet, hogy ennyi-meg annyi egyenlegem van. (Igen levonta.) Várok, hogy küldjék a kódot, helyette kapok a szolgáltatótól, egy ilyen üzenetet: "Tisztelt Ügyfelünk! Emeltdíjas SMS-ek küldése és fogadása erről a hívószámról nem endegélyezett."

Akkor mi a francért vonta le a pénzt, ha nem küldte el?! Oké, nem nagy összeg, de ha az 1 éves csomagra 10 000 Ft fölött fizettem volna és levonják a pénzt a semmiért nem kicsit lennék ideges.


Mit lehet ilyenkor tenni, hogy visszakapjuk a pénzt amit levontak?


2014. máj. 13. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
De gondolom csak az sima sms árát vonták le.
2014. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!