Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s duos?

Samsung galaxy s duos?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,és telefont szeretnék venni,szerintetek egy samsung galaxy s duos jó választás?:)
2014. máj. 14. 19:04
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nekem S Duos 2-m van, jól működik, de nem igazán használom ki a 2 sim kártya lehetőségét. Amúgy fut rajta kb. minden, filmet lehet rajta nézni,szép képeket csinál, de azért csodákat ne várj tőle :)

Amúgy 13/f

2014. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. máj. 14. 19:14
 3/13 Saavedro ***** válasza:

Az S Duos 2 marhára nem ugyanaz, mint az S Duos. És amit Te nézel, kérdező, az S Duos, az egy elavult hígfos, Adreno 200-zal és MSM7227A CPU-val. (ebből Te nem sokat értesz, gondolom, maradjunk annyiban, hogy a telefon lassú, mint a bűn és fagy, mint a szibéria)


Ha nekem nem hiszel, higgy nekik: [link]


Mennyi a kereted?

2014. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Bocsánat, az 1-ről nem tudok nyilatkozni, de van köztük 5 ezer ft, így nem annyira vészes.
2014. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kéne egy max keret
2014. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mivel ugyanannyiba kerülnek, én inkább a 2-t javaslom mert frissebb Android van rajta. Most milyet használsz (vagy használtál)? Mert mondjuk egy Sony Ericsson Xperia X10 Mini után a sima S Duos is egy álomtelefon.
2014. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek kell minden szarnak elhordani ezt a telefont...nekem most samsung s5230-m van ami tényleg nem a legjobb telefon,de nekem több mint 2 éve van meg és most kezd elromlani,vagyis csak az aksijával van baj,és erről a telefonról is sok olyat olvastam,hogy lassú meg lefagy ami egyáltalán nem igaz mert nekem 2 év alatt semmi baja nem volt,és ez teljesen komoly...azt szeretném,hogy olyanok irjanak róla véleményt akiknek ilyen telefonjuk van vagy volt már valaha a kezükbe! köszönöm
2014. máj. 14. 20:06
 8/13 A kérdező kommentje:
Most samsung s5230 telefonom van
2014. máj. 14. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Az után az S Duos is elég. Én már használtam pár napig.
2014. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Saavedro ***** válasza:
Csak szólok - az általam linkelt Mobilarena oldalon olyanok írnak róla, akik használták és hozzáértő szakemberek...nem értem, miért fáj leírni, hogy mennyiért vennél telefont. Oké, 13 vagy és egy S5230 után valóban jó lesz ez a telefon. De ha mondjuk a pénzedből futja jobbra is, akkor miért ne ajánlhatnánk jobbat. Hátha tetszeni fog. És az S Duos 2 valóban sokkal jobb lenne.
2014. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!