Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ma a suliban ültem és az egyik nyomorék kiverte a kezemből az iphone 5-öm...ugy esett hogy kb. 1-1,5 méter hosszan fél méter magasan. Előlappal lefelé esett, a kijelzőnek semmi baja... Az érdekelne hogy szerintetek lett belső baja? Előre is köszi mindenkinek :)

2014. máj. 15. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne már észre vetted volna.
2014. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerinted ezt innen meg tudjuk mondani? Még ha itt lenne előttem, röntgen szemem akkor sincs

sincs...

2014. máj. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet. vannak olyan dolgok benne, amik megsérülnek. például a rezgő motor 2 nagyon kis forrasztással van rögzítve, ami egy leejtésnél levállhat, nekem ilyen volt az iPhone 4-em, csak ha megráztam, akkor érintkezett újra, de máskor meg nem. ugyanez lehet a power-home gombokkal is, de ha ezek meg működnek, akkor azt megúsztad. szóval ha most nem is lesz baja, de később mondjuk csak néha fog rezegni, akkor az azért van.
2014. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Több info kell. Volt huzat a folyosón? Milyen márkájú volt a padló. Te milyen magas vagy? Aki kiverte a kezedből, annak hányas a lába?

Ezek kellenek, hogy ki tudjuk számolni.

2014. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!