Nokia vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most szeretnék telefont venni és nem tudok választani. Szerintetek melyik telefont éri meg jobban Samsung Galaxy S4 vagy Nokia Lumia 625? Ha valakinek vannak tapasztalatai ezzel a 2 telefonnal kapcsolatban azt kérem írja le.Fontos lenne mert nem szeretnék rosszul választani.

Köszi előre is.


2014. máj. 15. 14:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

vegyél nokiát! Nokia mindig Nokia marad, ha átkeresztelik Microsoftra akkor is Nokia marad!!!

Nokia=minőség!

Nekem Lumia 620-am van, tökéletes képet csinál, nem 10 megapixeles, de arra jó ha van valami amit le kell fényképezni akkor ott van kéznél! Tök jól össze lehet boronálni win8-cal, és folyamatosan érkeznek rá a frissítések, tehát egyre jobb lesz. A Nokiás térképek fantasztikusak szinte méter pontosak. Gyorsan csatlakozik a gps ingyenes....Egy nagy méretű pdf-et is simán kezel, office 13 van rajtam, lehet szerkeszteni xxls, docx, ppt-t és a többit.

Én nagyon megszerettem! Jó kis telefon és szerintem nincs olyan applikáció rá amit ne tudnál beszerezni az áruházból akár ingyen!

2014. máj. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Köszi! A Messenger facebook ugyanúgy működik rajt mint a többi telefonon? Illetve a Mobil netet is ugyanúgy lehet rá tetetni?
2014. máj. 15. 17:11
 23/39 anonim ***** válasza:
Persze :) Sőt, gyárilag adatforgalom számláló is van a Windows Phone-ban, bitre pontosan tudja mérni az mobilnet forgalmát!
2014. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Akkor komolyabban elgondolkozok egy Nokia 925-ben. Mert az S4-ről is sok rosszat lehet hallani pl lefagy akadozik.
2014. máj. 15. 17:17
 25/39 anonim ***** válasza:
Igen, az S4 egy fos, ez tény.. :D A lumia 925 meg nem. Annyi, hogy nem bővíthető, talán ez az egy hátránya van, kamerája nagyon jó, a hardvere tökéletes a WP rendszerhez, kijelző HD-s, szóval.. :D
2014. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

Adatforgalom számláló androidban is van.

A lumia navi meg se közelíti a google navigációt.

Egyetlen előnye hogy telejesen offline de annyi.

Az s4 csak a touchwiz miatt fos?

Lanuchert 2perc alatt le lehet cserélni goolgle playben.

Ez nem winfospóni hogy gagyi csepét kell nézegetni és használni aminek csak a színeit lehet változtatni.

2014. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Ismét egy olyan felhasználó véleményét olvashattuk, akinek fingja sincs a Windows Phone-ról :) Köszönjük!


(csak hogy tisztán láss, azok a szar csempék élnek és kiírják a friss eseményeket, értesítéseket - a kis kukadroidos ikonok nem - , és nem csak a szinüket lehet állítani, hanem a méretüket, elrendezésüket, és a hátterüket is)

2014. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Ja amik tartalma félóránként frissűl.

Nagy szám.

Ami nekem van most 8 átmenet válaszható, bármennyi miniatűrt kirahatok és tele lehet rakni widgettekell a paly áruházból szinte végtelen menyiségű élőhátter és lanucher letőlhető.

A wp multi taskja meg egy szar.

2014. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Ja és a félóra vonatkozik a óra és az

akkufigyelő appokra.

2014. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ismét bebizonyítottad, hogy nem igazán vagy up-to-date: olvass utána a WP8.1-nek, és akkor talán leállok veled vitázni. Addig viszont felesleges, mert egyáltalán nem vagy képben.
2014. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!