Nokia vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most szeretnék telefont venni és nem tudok választani. Szerintetek melyik telefont éri meg jobban Samsung Galaxy S4 vagy Nokia Lumia 625? Ha valakinek vannak tapasztalatai ezzel a 2 telefonnal kapcsolatban azt kérem írja le.Fontos lenne mert nem szeretnék rosszul választani.

Köszi előre is.


2014. máj. 15. 14:51
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
0%
Kit izgat a WP 8.1 amit még le se lehet tölteni?
2014. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Tényleg? Azért van rajta több millió felhasználó telefonján lassan egy hónapja? Érdekes... kicsit sok már itt a tudatlanságból, és Ti így mertek tanácsokat osztogatni, hogy semmit sem tudtok a hőn szeretett Androidos csodáitokon kívül a mobilpiacról? Jó lenne, ha látnátok a fától az erdőt...
2014. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! A Nokiával csak annyi a bajom hogy kicsit szokatlan a menüje.
2014. máj. 15. 20:52
 34/39 anonim ***** válasza:

Ez vicces hogy a Lumia navigációja közelében sincs a Googlehez :) Megnézem, hogy épületből HÁZSZÁMRA PONTOSAN mikor fogja net nélkül megmondani neked :)

Mindenképpen a Lumiát ajánlom. Nekem 520-am van, és nagyon "szeretem"!

2014. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Mármint a Google navi mikor fogja hsz.re pontosan megmondani épületből*

Először nekem is szokatlan volt Android után, de 1-2 napalatt jobban megszerettem mint a droidos kezelőfelületet. :)

2014. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Abban még tudnátok segíteni hogy a 920 és a 925 között mi a különbség?
2014. máj. 15. 20:56
 37/39 anonim ***** válasza:

Legalább a street view dob a google navin ami hamarosan már épületeken belül is fel lesz térképezve (;

Hely meghatározáshoz gps kell nem internet.

Ha valami gonod volt androidos telefonon a hely meghatározásal azért a telefon hw volt a hibás nem az android.

Google navigációhoz azért kell internet kapcsolat hogy betőltse map-ot.

Mert ez nincs alapból.

De amit már láttál az lementi.

Megjegyzem még edge jelerőséggel is kiválóan használható még a street view is.

De számtalan letölthető offline navigáció van google playen. Mint pl a ben-on-road.

2014. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

925: vékonyabb, AMOLED kijelző, viszont csak 16 gb tárhely(nem bővíthető)

920: vastagabb, IPS(szerintem jobb) kijelző, és 32 gb tárhely(ez sem bővíthető)

2014. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. máj. 15. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!