Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a helyzet ezzel a külföldi...

Mi a helyzet ezzel a külföldi Iphone vásárlással?

Figyelt kérdés

Azért gondolkodtam ezen, mert azt mondják olcsóbb, és apának az uncsija, és másoduncsim, kint élnek amerikában, és tegyük fel, tudnának hozni.


Az egy dolog, hogy veszek hozzá egy EU-s töltőt, de:

-T-mobile-os magyar simet bele tudok tenni?

-LTE képes, vagy egyáltalán netképes?

-Tudok vele itt telefonálni?

-Mennyire rá az esély, hogy lesz benne magyar nyelv?

-Tudom ugyanúgy használni, mint egy itt vásárolt Iphone-t?

-Nem fogják letiltani?


Magyarul minden érdekelne erről a témáról, mert a neten semmit értelmeset nem találok, csak írják ezt meg azt.

Mennyire éri meg amcsiból hozatni egy független iphone-t?

Valahol Magyarországon van rá garancia?

Érdekelne ez a téma, mert elég nehéz kérdés, és azért csak egy komoly dologról van szó.



2014. máj. 15. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha van kb. 600 dollárod, vehetsz kinn függetlent, itthon valószínűleg használható, garancia necces.

Linkeld, ahonnan vennéd....

2014. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondom rokonok hoznák
2014. máj. 15. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
gari nincs, ha független, akkor minden ugyanolyan, mint az itthoniban(persze ugye kivétel a töltőfej, de azt írtad).
2014. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amerikában azért tűnik olcsónak, mert szolgáltató függő, hűség és előfizetés tartozik hozzá, melyet 1-2 évig fizetni kell, ha ott használod, ha nem.

Ha nem fizetik, letiltásra kerül az egész világon (úgy tudom).

Ennek fényében szerintem nem olcsó.....

2014. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: megmondanád függetlenül hány dollár?
2014. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 19:19

Rajtad kívül mindenki felfogta, hogy független készülékről van szó, ami 650USD+áfába kerül.

Ez kb 165-170e Ft. A kérdező azt írta, hogy OLCSÓBB. Márpedig a 225.000-től a 165.000 kevesebb, tehát OLCSÓBB.


Kérdező:

Azt már leírták, hogy ugyanaz, mint amit itthon vennél. Csak gari nem lesz rá itthon.

2014. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most melyikről is beszélünk?

Ez itt hazai ajánlat, hazai garanciával, magyar nyelvvel.


""Apple iPhone 5S 16GB (11) 6

Apple iPhone 5S 16GB Mobiltelefon

 32 vélemény

163 000 Ft-tól 173 ajánlat ""

De lehet, mégis a felfogásommal van baj?

A net arra jó, hogy megkereshetem a számámra legkedvezőbb ajánlatot, ugyan a többit is látom, de én nem a legdrágábbat választom ugyanabban a típusban.

2014. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mindegy, megoldom valahogy, köszönöm a válaszokat.

Szerintem most marad a régi mobil, és majd 1-2 év múlva beruházok egy Xperia Z-re, ha majd addigra is lesznek újabb Z modellek.

2014. máj. 15. 22:31
 9/11 anonim ***** válasza:

tegnap 22:07

A legkedvezőbb nem jelenti azt, hogy megbízható is. Sőt. Te legálisan apple gyári garanciával nem kapsz i5s 16GB-ost 165e-ért.

Persze ilyen szürkeimportos/ vagy lopott letiltás előtti telefont kapsz ennyiért.

De ezekre nincs gyári garancia.

2014. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet igazad van, de 6 cég van, aki évek óta a piacon van, hivatalosan hirdeti garanciával 163000-ért (1 év garanciával, kiterjesztherő EU-ra, 2 évre stb garanciával), ezek mindegyike szürkeimportos?

Hogy nem Apple garancia, az nyilvánvaló, de azért garancia.

Egy ilyen drága, minőségi készüléknél vállalnom kellene +50000-et az Apple garanciáért?

2014. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!