Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995-öt elcseréljem...

Alcatel ot 995-öt elcseréljem egy Nokia Lumia 620-ra?

Figyelt kérdés
JÁTÉKRA ÉS INTERNETEZÉSRE kellene egy jó telefon.ahogy láttam a windows játékok fizetősök és én 200 ft nem fizetek egyetlen játékért sem!Köszi előre is a választ!
2014. máj. 15. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
IGAZAD VAN, HALLJANAK ÉHEN A JÁTÉKOK FEJLESZTŐI... amúgy érdemes, de nem elsősorban játsszásra, egyrészt a jobb játékok nem futnak a 620-on az 512MB méretű RAM miatt, és egy részük fizetős is (legnagyobb részük mondjuk pont azok, amik nem futnak rajta). Általánosságban megbízhatóbb, stabilabb készülék az Alcatelnél, ezt garantálom.
2014. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 b95 ***** válasza:

Az összes játéknak van WP-n ingyenes verziója, aminek a nagy része időkorlát nékül használható, egy részük pedig teljes értékű, de reklámos.

De amúgy most te komolyan 200 Ft-ot sajnálsz játékra? :D

Fillérbaszás a köbön.

2014. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem sajnálom csak nem tehetem meg hogy játékokra költsem a pénzem.
2014. máj. 15. 21:38
 4/6 b95 ***** válasza:

De azt megteheted, hogy a jóval drágább telefont megvedd.

Értem...

2014. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az Alcatel Ot telefonom is úgy lett hogy több hónapig spóroltam rá és most van egy haverom aki el szeretné velem cserélni. :D
2014. máj. 15. 21:49
 6/6 b95 ***** válasza:

továbbra sem hiszem azt, hogy lehetetlen lenne kigyűjteni rá a pénzt.

Itt most nem tízezres konzoljátékról van szó.

2014. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!