Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance kijelzője betört, mennyi idő és pénz a javítás?

Figyelt kérdés
A telefonom repült egy nagyot, képernyővel lefele ért talajt, a képernyőn belül vannak repedések, de nagyobb baj, hogy semmit nem mutat, az egész fekete. Már szervizben van, de ők nem tudták megmondani, mennyi idő vagy pénz. volt már valakinek hasonló eset?

2014. máj. 16. 20:31
 1/3 anonim válasza:
Szia én úgy tudom hogy olyan 30 körül van mert ebben egyben van a kijelző az érintőpanel az érintőgombok az usb stb.. Legalábbis mikor az enyémben cserélték akkor csak a hátlap a keret és az alaplap maradt a régi a többi egyben volt úgyhogy szerintem olcsóbb egy használt mint ezt megjavítattni de ne legyen igazam!
2014. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az érintőgombok sértetlenek maradtak, de köszi a válaszod, remélem nem lesz annyi :(
2014. máj. 16. 21:29
 3/3 anonim válasza:
megírnád majd, mennyibe került és hol csináltattad?az enyémen is kijelzőt kell cserélni és érdekel az ára.
2014. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!