Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyenge táptól lehet fps-laggom...

Gyenge táptól lehet fps-laggom? Ezt úgy értem hogy adott egy játék, egy pálya mondjuk és a pálya egyes részein fix 125 fps de ahol több grafikai elem van ott lemegy eléggé!?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Gyenge procitól vagy videokártyától lehet, a táp gyengesége melegedésben és túl gyors elöregedésben, tápkábel megégésben, meg effélékben nyilvánul meg.
2012. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem stabil a táp akkor lehet, de ugye ez nem egyenlő azzal hogy gyenge. Lehet egy 600W táp is ami papiron, az adatai alapján nem mondható gyengének instabil.

A hullámzó tápfeszre pedig reagálhat úgy a videókártya hogy visszaveszi a teljesitményt.

De nem ez a jellemző, tehát elsőként ne itt keresd a megoldást, ennél gyakoribb hogy eldobja magát a gép.

2012. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
érem,de én akkor is csak erre tudok gondolni!mivel,quakes vagyok 7 éve,volt egy p4-es gépem semmi extrával..ott 125 fps volt a fix,meg se mozdúlt..vettem egy core 2 duo gépet 2 giga rammal,512mb- videókarival ée ezen rendesen szaggat a quake..de!csak akkor ha nagy grafikát kell megjeleniteni!amúg a p4--be 64mb-s videókari volt...
2012. aug. 18. 00:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik Quake-ről van egyáltalán szó? Mi volt a régi és mi az új videokártya? Konkrét típusokat írj.
2012. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A régi gép,egy p4 3.2ghz 1 giga ram,és a egy ati radeon 9600 pro-bol állt...a mostaniba egy 3650 hd 512mb-s kari van!quake 3-ról van szó...13 éves immáron a játék a régi p4-en hibátlanul ment ezen mostani "új" gépen meg fps lagg van...kb ennyi!
2012. aug. 19. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet még melegedés és próbáld ki úgy is hogy tiltod az energiagazdálkodási beállitásokat.
2012. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már az összes lehetséges hűtőborda alá raktam új pasztát,a hőmérséklet jó!a biosba állogattam az engergia beállitásokat...eredménytelenül!
2012. aug. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!