Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy express 2...

Zsanccc kérdése:

Samsung galaxy express 2 vélemények?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg jobb telefonok vannak hasonló árban?
2014. máj. 18. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Még ilyen is van? Hány tucatszarszung lesz még? Sokkal jobb ennyiért a nexus 4, galaxy s4 mini, xperia sp.
2014. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hancock22 válasza:

Nekem nagyon tetszik. 2 hónapja van meg és szerintem megérte ezt venni. Nem a legerősebb telefon de felér egy S3-al.Ha elejted nem az van hogy betörik a képernyő vagy valami, hanem kisebb karcolásokkal megúszod az egészet.(nekem még csak hátlapon)Játékokat lagg nélkül viszi, kivéve az ilyen Iron man-hez hasonlóakat mert az szaggat rajta, de például az NFS Most wantedet minden lagg nélkül viszi...

Hasonló árban még az LG Optimus L9 II van.Ugyanilyen hardverileg csak annyi különbséggel hogy az LG HD kijelzős.

2014. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, nem arra akartam célozni hogy úgy szar ahogy van, csak a mostani árával életképtelen. Kb. 55 ezer forint lenne a reális ára.
2014. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hancock22 válasza:
Én előfizetéssel vettem 40-ért, de igen a 80 akárhány ezer forint nevetséges érte...
2014. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!