Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telomon van Wifi és amikor...

A telomon van Wifi és amikor szeretnék kapcsolodni akkor kér Biztonsági kodot! A biztonsági kod az az a kod lenne amikor Csatlakozok az internetemre?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:

XDXDXD

igen

2009. dec. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heh, ez most nehéz ügy :D Nem tudom, milyen hozzáférési pontra csatlakozol wifi-n, de rendszerint a biztonsági kód (Wep, Wpa stb) az a kód, amit a router (ill. az access point) kér minden klienstől, ha úgy van beállítva, pont azért, hogy illetéktelenek ne csatlakozzanak.
2009. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az én Netemre szeretnék csatlakozni de kodot kér !

De az én gépemen nem kell csatlakozni mert magátol csatlakzik amikor bekapcsolom a gépet.

2009. dec. 29. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, agéped közvetlenül kapcsolódik, de a router beállításai között nezd meg a biztonsági kódot.
2009. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Router Beállitásait hol tudom elérni h meg tudjam nézni a kodót ? am. nem nagyon értek hozzá.... Köszi elöre is !
2010. jan. 1. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk is van router. a miénkhez adtak egy telepítő cd-t amin egy router menedzselő szoftver van. ezt feltelepítettük, követtük az utasításokat, és később meg kellet adni a kódot. a kódot te találod ki. keresd a routerhez mellékelt szoftveren ezt a beállítást
2010. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem ! csak nekem nem adtak hozá semmi cd.t mert amikor a netemet kötettem 2 éve ! akkor behuzták a vonalat és rá 3-4 napra kijött 1 ember aki hozta a Modemet ! ö csinált mindent és nekem kodot nem mondott meg semmit nem telepitett fel..:S mert amikor ujra van telepitve a gépem akkor is van netem folyamatosan, nem kell telepitenem sem csatlakoznom. Nem tom h mi végett de nekem csak akkor nincs net amikor nagyon nagy vihar van vagy pedig ha lekapcsolom a modemet de amikor vissza kapcsolom automatikuson van net bevillanak a Ledek és má csinálhatok bármit ! és a kodót nem tudom h honna tudnám meg nézni :s
2010. jan. 1. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
beszélj a bekötő emberkével, vagy a gyártóval, vagy a netszolgáltatóddal
2010. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Oké sztem is ez lessz !

Köszi szépen !

2010. jan. 2. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!