Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az Androidos mobiloma...

Ellopták az Androidos mobilomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma a testnevelés előtt az öltözőben beletettem a táskámba a telefonomat, kulcsomat, iratomat. Amikor vége volt az órának, visszajöttem átöltözni, de a mobil nem volt a helyén. Csak az iratok és a kulcsom. Osztálytársammal próbálgattuk felhívni a telefont, de ki kapcsolták (vagy kiszedhették az aksit vagy kivehették a SIM-kártyát). "A szám pillanatnyilag nem kapcsolható, kérjük ismételje meg hívását később". Még az a nagy szerencse, hogy rajzminta zárót tettem rá. Minden adat rajta van, mit lehet tenni ilyenkor? 40000Ft-ot érő Samsung Galaxy S Advance. Kifüggetlenített, előfizetős.

2014. máj. 19. 14:22
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
44%
A telefonra keresztet vetsz. A szolgáltatótól kérsz egy másik SIM-et, amivel egy másik telefonban használhatod tovább az előfizetésed.
2014. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Na vajon?

Bejelented a rendőrségen.

Sok értelme nincs, de ezen kívül semmi mást nem tehetsz.

2014. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tengor ***** válasza:
#2, köszi majd elfelejtettem. A rendőrségtől kapott igazolással menj be a szolgáltatóhoz és tiltasd is le!
2014. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szólni kellett volna egy tanárnak, aki lezárja az iskolát, kihívják a rendőröket, és azok mindent átkutatnak. Nálunk is megesett már ilyesmi, és ez történt. Meg is lett a mobil, valaki leadta a sulis rádiósnak, vagy hova. Most már nem lesz meg, az tuti...
2014. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja tíltasd le.Akkor nem tudja használni hívásra mobilnetre meg smsre.

Persze ha utánna unlockolja egy uj iemi számmal 6ezerért akkor fogja tudni.

2014. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de mi van akkor ha beletesz egy másik sim-kártyát?
2014. máj. 19. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tiltatod le, akkor használja vígan... Haladj már a rendőrségre!
2014. máj. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
4-es, ilyesmivel nem foglalkoznak, tanárok kihangsúlyozzák, hogy ők semmilyen felelősséget nem vállalnak az őrizetlenül hagyott értékekért...az más dolog, ha valaki úgy megy oda, hogy mindenkiét elviszi(ilyen már valóban nálunk is volt jópár éve), hiszen az már nagy értékű lopás, így van is értelme kivételesen foglalkozni vele. akkor 3 másik tanuló volt a jófej...azon kívül, hogy elküldték őket a suliból, nem tudom kaptak-e valamit...de gondolom nem sokat. egyébként a függetlenített a telefon, akkor nem biztos, hogy a szolgáltató képes letiltani(mondjuk ez a függetlenítés módjától függ). a többi viszont igaz, irány a rendőrség.
2014. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tengor ***** válasza:

#8, a függetlenítés a szolgáltató tiltásától független. Az IMEI számot tiltja és nem csak ő, hanem általában a másik két szolgáltató is.

Ha ezt cserélik, akkor újra használható a telefon...

2014. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem vesztettél sokat vele
2014. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!