Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az Androidos mobiloma...

Ellopták az Androidos mobilomat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma a testnevelés előtt az öltözőben beletettem a táskámba a telefonomat, kulcsomat, iratomat. Amikor vége volt az órának, visszajöttem átöltözni, de a mobil nem volt a helyén. Csak az iratok és a kulcsom. Osztálytársammal próbálgattuk felhívni a telefont, de ki kapcsolták (vagy kiszedhették az aksit vagy kivehették a SIM-kártyát). "A szám pillanatnyilag nem kapcsolható, kérjük ismételje meg hívását később". Még az a nagy szerencse, hogy rajzminta zárót tettem rá. Minden adat rajta van, mit lehet tenni ilyenkor? 40000Ft-ot érő Samsung Galaxy S Advance. Kifüggetlenített, előfizetős.

2014. máj. 19. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
2014. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!