Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jelenik meg a recovery...

Nem jelenik meg a recovery menüben az, , apply update from sdcard''! SeSegítség!?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Fame Gt-s6810p telefonomba vettem egy 8gigabites microSD kártyát, de a recovery menüben valamiért nem adja ki hogy apply update from sdcard. Azért kéne, mert rootolni akartam a telefont, kipróbáltam rengeteg módszert, de egyik se jött be.Most viszont egy informatikai újságban olvastam hogy ezt hogy lehet megoldani sdkártya segítségével. Itt viszont így az apply update... lehetőségnél kellett volna feltelepíteni az update.zip filet, de nekem nem adja ki ezt a lehetőséget. Ha lehet csak olyanok írjanak vissza akiknek van ezzel tapasztalatuk, vagy értenek hozzá. Segítség!???

2014. máj. 19. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
És milyen menüpontokat látsz?
2014. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Meg tudom nyitni az SDkártyát onnan is hogy: apply update from extrenal stor, de ha innen nyitom meg az update.zipet, akkor azt írja ki hogy SIGNATURE VERIFICATION FAILED. Amúgy ezek vannak :

-reboot system now

-apply update from ADB

-wipe cache partition

-wipe date, factory reset

-apply update from cache (itt minden mappa üres [recovery, lost+found])

-apply update from extrenal stor

2014. máj. 20. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs esetleg zip signálási lehetőség a recoveryben? Amennyiben nincs keress rá google-ben megoldást, utána elfogadja majd.
2014. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!