Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell samsung telón...

Hogy kell samsung telón imei-t módosítani házilag?

Figyelt kérdés
és ha pl van egy régi telóm ami nem kapcsol be annak az imei-ére írom át cinkel a rendőr az ajtóba?
2010. febr. 18. 21:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

+ bónusz kérdés ami fontosabb

a teló SIM nélkül küld-e az imei számáról valahova jelet és ha igen akkor hogy?

2010. febr. 18. 22:35
 2/20 anonim ***** válasza:
szerinted fog bárki is segíteni lopásban?
2010. febr. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
remélem akitől loptad pár napon belül rádzavarja a rendőröket :) inkább add vissza a tulajnak a telót. Örülni fog.
2010. febr. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
bocs de nem loptam rendes fórum ez is :S
2010. febr. 19. 14:57
 5/20 anonim válasza:
hát ezt én is szeretném tudni!! de am igazán segíthetne vki!!
2010. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ha nem loptad, akkor mi a frásznak akarod átírni az imei-t????
2010. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

találtam(tudom senki nem fog hinni nekem de így van)és eléggé ujj teló és nem akarom hogy cinkeljen a rendőr az ajtómba tudom azt is hogy 3 év börtön az imei átírás miatt de én ragazkodok ehez a (""""""""lopott""""""""") telóhoz

és segítséget szeretnék kapni itt nem sok cinkelős engem lopósnak tartó kommentárt szoval lehetőleg az írjon aki tud is segíteni

2010. febr. 19. 17:39
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha az ürge "elvesztette" és letiltatta a szolgáltatónál, akkor ráb@asztál, szinte senki nem tudja megváltoztatni
2010. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nyomorék f@sz...ezt tudom mondani. Tudod illő lenne, hogy beadd a városi rádióba vagy a rendőrségre és meglenne a gazdája! K*rva okos vagy. Más számára fontos értéket megtartani.
2010. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
sok szentfazék mintha valamejikőtök is nem tett volna soha semmi legálisat én meg az ijet tartom nyomorék f@sznak aki mássok előtt eljácca a törvénytisztelő szent embert
2010. febr. 19. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!