Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z1 compact kijelzőcsere...

Sony Z1 compact kijelzőcsere garanciára?

Figyelt kérdés
1 hónapos a telefon, a zsebemben volt ma és amikor elővettem akkor láttam, hogy bevan repedve. Olvastam, hogy lehet ez hiba is, gondolom mivel üveg az előlapja vagy nemtudom, csak írták mások hogy a kezükben tartották és akkor repedt el. Nem azt mondom hogy 100% hogy nem én ütöttem oda valahova, a zsebemben, de nem emlékszem semmi ilyesmire, szóval ha volt is az is csak valami minimális. Mit tudok csinálni?
2014. máj. 20. 21:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most viszem be, de gondolom a telenorban a kiszolgálók nem értenek annyira a technikai dolgokhoz :D de majd megírom ma mit mondtak. köszi mégegyszer:)
2014. máj. 21. 09:12
 12/20 anonim ***** válasza:
Na milett?? ;)
2014. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
felküldték szervizbe garanciális javításra, azzal a felirattal, hogy hibámon kívül repedt el és majd ott megmondják hogy megjavítják jótállásban vagy visszaküldik ugyanúgy, hogy az én hibám plusz megvonják a garanciát
2014. máj. 23. 20:07
 14/20 anonim ***** válasza:
az igen kedvesek
2014. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
szerintem meg erre simán rá lehet fogni hogy a te hibád, bármi megnyomhatta ott a zsebedben látszik honnan indult el a repedés én nem fűznék túl jó reményeket hozzá:/
2014. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
visszaküldték, nem csinálták meg :\ javítás 60.000 forint szóval ebből már nem lesz telefon :\ köszi a válaszokat azért
2014. jún. 11. 16:38
 17/20 anonim ***** válasza:
várható volt
2014. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Ez szemétség! Biztos nem akarták megcsinálni és az volt a céljuk hogy te fizess!
2014. szept. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Gondolom a tied is ahoz a retkes Cordon Eletrics szervizhez lett küldve. Ugyanígy jártam mind te és sokan mások. Ez típus hiba de az az utolsó senkiházi cég nem csinálja meg ingyen!

Én arra a döntésre jutottam hogy rendelek alkatrészt külföldről. Mert úgy meglehet úszni 10000ft-ból ha csak az üveg repedt meg, kijelzővel 20 viszont egy hónap mire megjön! Ha magyarországon rendeled minimum 40000ft. Csak tudnám miért....imádlak MO...csak ne mond el senkinek!

2015. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Elég régi a kérdés, de én is ugyanazt csináltam mint te, utolsó válaszoló!
2015. márc. 13. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!