Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő alatt tiltanak le...

Mennyi idő alatt tiltanak le mondjuk egy ki nem fizetett telefont?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy telót a Kartel gsm-nél, tulajdonképpen egészen jó áron van, használt, mindenestől, dobozában(tehát sejtem nem lopott(persze ha egyezik a dobozon található imei szám), csak tisztában vagyok vele, hogy az ilyen aluljárós gsm-ek nem igazán 100%-osan megbízhatóak. 1 hó bolti garanciát adnak rá, ha teszem azt, kiderülne, hogy egy részletre vásárolt telót adtak be, és ezt idő közben letiltják, vajon tudok-e fordulni hozzájuk, illetve mi van, ha mondjuk 1 hónapon túl történne ilyesmi?


Így mellékesen azt is megkérdezem, hogy aki vásárolt már ettől a bolttól használt telefont, neki mi a véleménye róla?


2014. máj. 22. 14:21
 1/2 Tengor ***** válasza:
Felszólítási és türelmi időkkel 1-2 hónapig simán elhúzódhat az utolsó fizetés és a letiltás közötti idő.
2014. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) közben telefonáltam is egyet a gsm-be, azt mondták, hogy ilyen esetre is természetesen vállalják a garit, de állítása szerint még nem volt ilyen náluk :D
2014. máj. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!