Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iphone készülékem...

Van egy iphone készülékem Feldugtam töltőre és szerintem hibás volt a töltő de az szó szerint szét égett? Többi lent!

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Van egy iphone készülékem Feldugtam töltőre és szerintem hibás volt a töltő de az szó szerint szét égett. Na akkor ez után 32százalékon volt a telefonom amikor leégett akkor meg állt a töltés és azt mondta hogy az akkumlátor túl melegedett. Mondom rendben- Még játszottam is a telefonomon különböző játékokkal, alkalmazásokat De feldugtam töltőre és nem töltötte. Holnapi nap elvittem a helyi használt mobil kereskedéshez hogy nézzék meg. Mikor beértem az ürge halgatta a zenét. üvöltött a dub step. Közbe telefonált. Alig figyelt rám. Elvette a telefont feldugta egy töltőre. Olyan 10-20 másodperc eltetével levette a töltőről és megnyomta a gombot. Csak a képernyő villant be és erre azt mondta hogy idézem : " az LCD-nek a külső fénye " nem pontosan így. Azt mondta Alaplap hiba ami nagyon sokba fog kerülni. Sírva hazamentem . Vagy csak keveset volt töltőn és azért nem kapcsol be rendesen vagy ténnleg hibás?
2014. máj. 24. 19:57
 2/7 anonim ***** válasza:
beszélj meg tanulni kérlek
2014. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most ezt muszáj volt?
2014. máj. 24. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fog sokba kerülni. Ha volt pénzed megvenni ezt a minőségi márkát akkor vedd meg mégegyszer. Mert ennyibe kerül ez a divat telefon.

De garancia nincsen rá?

2014. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1: a töltője hamis volt, kínai vacak.


2: miután a telefon észlelte, hogy baj van a töltő miatt, túlmelegedett, te még képes voltál terhelni? Ráadásul úgy játszottál a készülékkel, hogy a töltőd tropa? Normális vagy?


3: a mobilos át akar verni.

3

2014. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen a töltőm tropa de akkor soha többé nem használhattam volna vagy ezt nem igazán értem!
2014. máj. 24. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ha teljesen lemerül akkor töltőre dugást követően kb 5perc után hajlandó csak bekapcsolni.
2014. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!