Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, leszedtem egy új...

Mit tegyek, leszedtem egy új frissítést és lassú lett a telefonom?

Figyelt kérdés

Sony Xperi Z telefonról van szó, jelzet hogy új frissítés elérhető, le is töltöttem most meg akadozik a telefon, főleg mikor írok, és lefagy közbe.

Hogyan kell azt a bizonyos frissítést letörölni??

Vagy mit csináljak?



2014. máj. 24. 21:39
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekel
2014. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SeinHime ***** válasza:
Nem mindegy, hogyan frissítettél. Nekem is Sony Xperia Z-m van, úgyhogy leírom, én hogyan szoktam. Letöltöttem a Sony Update Service nevű programot a gépre. Csatlakoztattam a telót a laptophoz, és utána csináltam, amit a program írt. Az elején lehet választani, hogy csak simán frissíted, vagy először visszaállítod a gyári beállításokat (tehát mindent letörölsz) és úgy. Utóbbit ajánlom, úgyhogy célszerű mindent lementeni gépre. Így utólag a gyári beállítások visszaállítását próbálnám ki, hátha segít!
2014. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a helyzetem, a lefagyás kivételével.


Itt a kérdésem is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SeinHime ***** válasza:
Ugyanezt tudom csak válaszolni, amit a kérdezőnek. Szedd le a progit, ments le mindent a gépre, aztán frissíts gyári beállítások visszaállításával együtt. Ha megvan, utána mehet minden vissza.
2014. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!