Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak itt Nokia Lumia 925...

Vannak itt Nokia Lumia 925 használók? Mi a véleményetek a telefonról?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron három hónapig teszteltem. Nagyon minőségi, mind anyaghasználatban, mind összeszerelésben. A rendszer akkoriban még sok hiányosságban szenvedett, de azóta jött két frissítés a Windows Phone 8-ra + nyáron jön a 8.1, ami mintha egy teljesen új rendszer lenne, annyi új funkció lesz benne. Sebességgel, megbízhatósággal tesztelésem során nem volt gondom, kamera is lenyűgöző képeket és videókat készített. Mostani 90 ezer körüli árával szerintem az egyik legjobb ár/érték arányú telefon.
2014. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én is hasonlóképp gondolkodok róla. én is sajnos csak rövid ideig próbáltam ki, és szeretnék egyet, de nekem 32 gigás változat felelne meg, telekom meg csak 16 gigásat árul...
2014. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!