Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem hallanak jól hívás...

Miért nem hallanak jól hívás közben? Lefrissítettem az s4 et 4.4.2 re és azóta rosszul hallanak telefonálás közben. (Samsung galaxy s4 LTE)

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Samsung galaxy s4 LTE t és lefrissítettem 4.4.2 androidra és azóta hívás közben rosszul hallanak (buborékosan vagy mintha távolról beszélnék ) + visszhangzik a másik félnél amit mond de nincs is kihangosítva.4.3 androidon nem csinált ilyet. 4.4.2 as android hiba vagy mikrofon probléma?

2014. máj. 26. 22:40
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Nekem Note 3-om van és július 28.-ai a 4.4.2-es androidom nálam szintén visszhangzik a másik fél aki engem hív visszahalja magát, csak akkor nem ha mind a ketten levesszük a hangerőt teljesen. Anyunak is Note 3-a van év eleji 4.4.2-t ír a telefon névjegye és Neki semmi ilyen gondja nincs. Jövőhéten akarnak nekem is régebbit visszatenni. Remélem azzal meg nem más gondom lesz...

2014. szept. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!