Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok választani. Melyiket...

Asdface kérdése:

Nem tudok választani. Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

A 2 fő kiszemeltem a Motorola Moto G és a Nexus 4.

Én nem tudok dönteni a 2 között, habár egy kicsit a Motorola felé hajlok.

Ti melyiket vennétek meg és miért és miért nem a másikat ?

Mindkettőt újonnan szeretném beszerezni.



2014. máj. 27. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Moto G van, havernak Nexus 4. Mindketten nagyon meg vagyunk elegedve. Teljesitmenyben eleg hasonlo a ket telo, kijelzo szerintem picit elenkebb, szebb a Moto G-n, de nem nagy a kulonbseg, kamera viszont jobb a Nexus 4-en. Szerintem nem eri mar meg a Nexus 4 az arkulonbseget, hacsak nem fotozni akarsz epp, bar akkor egyik sem idealis.
2014. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nexus 4 sokkal erősebb, ennek ellenére a Moto G teljesítménye is nagyon jó. Mondanám, hogy a Nexus Nexus, de a Motorola is nagyon jó szoftveresen, nem nyúl nagyon hozzá, tehát hasonlít is a stock Androidra, csak egy-két helyen módosít rajta, de olyankor is általában csak jobb lesz, vagy legalábbis nem rosszabb.


Nexus fan vagyok, erősebb is a Nexus 4, de ennek ellenére lehet a Moto G mellett döntenék, leginkább a hosszabb üzemidő miatt, ami Nexus 4-nél elég gyenge, Moto G-nél meg kifejezetten jó.

2014. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fotó engem annyira nem érdekel. Viszont a zene az nagyon is sokat számít nekem. Esetleg akinek volt lehetősége mindkettőhöz, akkor melyik szól szebben ?
2014. máj. 27. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok... fulessel ha hallgatod nem igazan van kulonbseg, a sajat hangszoro viszont szerintem a Moto G-nel lenyegesen erosebb...nekem ahany ismerosom hallotta mind csodalkozott hogy hogy ilyen hangos. Az akksi valoban nagyon jo, nekem 4 nap korul huz( nem hasznalom tul intenziven, intenziv hasznalat mellett inkabb 1.5 - 2 nap). A KitKat upgrade viszont sikeresebbnek mondhato a Nexus 4-nel, ott kevesebb problemarol olvastam, mint a Moto G-nel.
2014. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm. Én is kicsit a N4 felé hajlok szívem szerint. Esetleg egy pár oldalt tudtok ajánlani, ahol esetleg olcsóbban megkapom ?

Nem gond ha nem magyar.

Vagy bátran vállaljam be eBay-ről ? :)

Ha megkapom a N4-et a Moto G áráért, akkor nem is gondolkozom tovább.

2014. máj. 27. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!