Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bekapcsolás után leáll a...

Bekapcsolás után leáll a SetupWizard! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, nagyon sürgős lenne a probléma megoldása, de azt se tudom hogy kezdjek hozzá!

Ha a telómat(ot 985) bekapcsolom az alap adatok kérésénél (Pl.:nyelv, billentyűzet, stb.) eljutok a google fiókig, és akármit nyomok, leáll és ezt írja ki:

Sajnálom! A Beállítási varázsló (process com.jrdcom.JrdSetupWizard) alkallmazás váratlanul leállt.Kérjük próbálja újra.

A teló root-olva volt és egy csomó alkalmazást leszedtem, köztük az alkalmazáslistát is. Ettől persze elromlott, és azzal kapcsolt be újból, hogy csináltam egy wipe cache partition-t, és egy wipe data/factory reset-et.

Ezek után kérte az alap adatokat, ahol le is áll a setupwizard.

A válaszokért előre is köszönet, NAGYON FONTOS lenne!



#bootolás #root #setup #Launcher #SetupWizard #Setup Wizard
2014. máj. 27. 15:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!