Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP készülékem nem...

Sony Xperia SP készülékem nem kapcsolódik a számítógépemhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az USB kábel jó, csatlakozási pontok jók, a Sony PC Companion gramot frissítettem, a telefon beállításai jók.

A géppel sincs baj.

Igazából szinte egyik napról a másikra történt hogy nem kapcsolódik , addig teljesen jó volt. A telefonon android 4.3 . Volt azóta egy teljes újrahúzása, t-mobile-ban csinálták, mert ki be kapcsolt folyamatosan. Azóta se kapcsolódik :/

Mit tegyek vele? Karácsonyra kaptam, t-mobilenál vettük.

Másnak is van esetleg hasonló problémája?

Összességében én csalódtam kicsit ebben a telefonban :(



2014. máj. 27. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
ha van wifid otthon hasznalj air droidot.marketbol letoltod.utana felmesz az airdoid.com ra.ottan meg log in elsz.csak szimplan beolwastasz egy qr kodot a telowal es csatlakzwa wagy a gephez kabel nelkul.boccs az ekezetert telorol vagyok.remelem segitettem
2014. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beállítások/Fejlesztői lehetőségek/USB hibakeresés elé tegyél pipát. A PC Companion semmire sem jó.
2014. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

első tanácsot kipróbálom, másodikkal az a baj, hogy 4.3as androidnál nekem eltűnt ez a menüpont:/ kerestem én is, mert emléketem rá, de már nincs sajnos :((

2014. máj. 27. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Beállítások/A telefonról/Build-szám. Utóbbihoz érj hozzá néhányszor, így lesz aktív a fejlesztői lehetőségek menü. Ki fogja írni ha sikerül.
2014. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Beállítások>Xperia>USB kapcsolat


itt állítsd be a kapcsolódási módot, ha egyik sem működik rendesen ne aggódj ez az android hibája. az új firmware frissítés orvosolja ha ez nem segít. Szervizben mondták ezt nekem.

2014. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsokat!:)

Utolso: Azt probaltam,de nem segitett:/ remelem igazad van :))

2014. máj. 29. 23:31
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát nem jött be egyik verzió sem, továbbra is szívok vele:/

de nagyon szenvedek vele, eddig erről tartottam az edzéseket (össze volt kötve a hangfalakkal) de így hogy még a zenéimet se tudom rendesen rápakolni, meg a képeket...:(

2014. jún. 3. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor felvázolok két megoldást:

1. Ha van root jogod akkor telepíted az SD Mounter alkalmazást és egyszerű pendriveként fog megjelenni a telefon, egy újraindításig. (Utána megint aktiválni kell.)

2. Total Commander FTP kapcsolat, ha van wifi routered. A Play-ről a WiFi File Transfer nevű alkalmazást letöltöd, elindítod és aktiválod a megosztást. Ki fog írni egy IP címet és egy portot a telefon, ezekkel kell létrehoznod egy FTP kapcsolatot a Total Commanderben, így egyszerűen, vezeték nélkül tudsz fájlokat letölteni vagy feltölteni a telefonra. Érdemes fix IP-t beállítani a routerben a telefonnak, így nem lesz kapcsolódási gond, mert mindig ugyanazt a címet kapja a routertől. Lehet, hogy bonyolultan hangzik, de beállítás után bármikor pár másodperc alatt elindítható a szükséges kliens valamint a TC és már megy is a fájlátvitel. Nem az internet forgalmat növeli, helyi hálózaton megy.

2014. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a szükséges alkalmazás a telefonra:

[link]

Azért linkelem, mert kereséskor ez csak a második találat. Az első nem jó, mert 5MB-nál nagyobb fájlok átvitelét nem támogatja az ingyenes verzió.

2014. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget :))
2014. jún. 8. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!