Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5260 star II telefonr...

Samsung s5260 star II telefonról vélemények? Filmet tudok rajta nézni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
YouTube-on tudsz videókat nézni (vannak kivételek); indavideo-n tudsz néhány videót nézni (elég sok kivétel van); különböző oldalak 80-90%-n meg nem tudsz videót nézni, mert adobe flash player szükséges, ezt viszont elvileg nem tudod telepíteni arra. Ha tévedek javítsatok ki(van ilyen telefonunk, de én androidost használok). Remélem segítettem. Szép napot!
2014. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,youtube-ról szeretnék rá tölteni filmet úgy nézni.
2014. máj. 28. 08:18
 3/6 anonim ***** válasza:
A letöltéshez kell a freemake video converter, azzal 3gp-be kell konvertálni (számítógépen) és usb-vel rá kell tenned a telefonra.
2014. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nekem kínai :)))) Majd keresek valaki ismerőst aki tud segíteni :))
2014. máj. 28. 08:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendben, egyébként nem bonyolult. Rákattintasz, hogy videó hozzáadása oda bemásolod a videó URL-jét. Akkor betölti a videót. Lesznek alul gombok mint pl. mp3-ba; 3gp-be; mp4-be. Rákattintasz a 3gp-re ott kiválasztod, hogy hova mentse a videót, illetve a felbontást (válaszd a 240x320-at), ott lesz a letöltés (vagy valami ilyesmi gomb xd) gomb, rákattintasz, ekkor le fogja tölteni és konvertálni 3gp-be. Ha végzett akkor a telefont a géphez csatlakoztatod az USB kábellel és a kiválasztott helyről (ahova mentetted a videót) áthúzod a telefon mappájába a videót. Így valamivel érthetőbb, de ha nem értesz hozzá és/vagy nem sikerül, akkor kérj meg egy ismerőst. :)
2014. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 28. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!