Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 521 el miert van ez?

Lumia 521 el miert van ez?

Figyelt kérdés
Fellepek youtubra vagy bárhova..es ha elindítom a videot akkor megy egy ideig de utanna elkezd ugralni az a sav ahol meglehet allitani a videot es bele lehet tekerni es ilyenkor meg is áll a videó..probaltammar ugyhogy beletekerek vagy megallitom es megint elindítom de semmi nem történik léphetek ki..mindegyik videónál ezvan..mit csináljak..?
2014. máj. 28. 12:54
 1/4 anonim válasza:

lehet, hogy vírusos, de erre kevés az esély, lehet hogy csak ujra kell rakni a telót, vagy egy verzió/sima frissétés az segít, ha nem akkor nem tudom, szériahiba.

Sok sikert!

2014. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :/ na m1 úgy is lecsrélem ingyen...mert ha már szart adott a telós akkor csak ki cseréli már megbeszéltem vele..meg am is 520 rol volt szó de nem azt adott
2014. jún. 1. 21:23
 3/4 b95 ***** válasza:

b. gyuri:


Az teljesen kizárt, mert amiket írtál, nem létező dolgok Windows Phone-on.


a kérdéshez:

Ilyen hibajelenséggel eddig még nem találkoztam WP-n.

Gyári visszaállítás talán segít.


De áruld már el: Honnan van a telefon?

Csak mert ez a Lumia 520 T-Mobile USA számára készített változata.

2014. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
használt telefonos boltban vettem..520 rol volt szó de ezt adta..de ha jön másik akkor lesz csere
2014. jún. 2. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!