Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3x javítás után vissza lehet...

3x javítás után vissza lehet követelni a telefon árát?

Figyelt kérdés

2013,06,25-én vettem egy telefont a média marktba és vissza szeretném vinni kicseréltetni vagy az árát visszakérni. Szervízbe voltak a javítások de a médiába is vissza vihetem? Árát vissza adják?

Esetleg fogyasztóvédelem???


2014. máj. 28. 18:00
 1/8 Zakathol ***** válasza:
Ha nem a Media Markt-nál érvényesítetted a garanciát, azaz nem hozzájuk vitted hiba esetén, akkor már kb bszhatod.
2014. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert???
2014. máj. 28. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert a garanciális javítás, garanciális szervizben végzik. Ha más nyúlt a telefonba, nem ér semmit. Lehet, hogy pont a kontár munka miatt lett hibás.

Amúgy Médiában 50 ezerig általában cserélnek.

2014. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nokiát vettem, így nokia márkaszervízbe vittem javíttatni.
2014. máj. 28. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Kikerülted őket. Szerintem elzavarnak. Ha náluk javitattad volna akkor is csak 3 ugyan olyan hiba miatt cserélnék.
2014. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A garancia jegyen megadott szervizbe vitted vagy nem?
2014. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Ha hivatalos szervizbe vitted, akkor a mediába visszakaphatod az árát. Ha sufni gsm-be, akkor nem. Persze el kell küldened megint, hogy bevizsgáljàk. Amit itt eltaláltak, az csak annyi, h ugyanaz a hiba legyen háromszor.
2014. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hivatalos szervízbe vittem így azt gondolom, hogy ezzel nem lesz probléma
2014. máj. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!