Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Játékra Lumia...

AggóDoom kérdése:

Szerintetek Játékra Lumia 1520, vagy Nexus 5? Hagyjuk most az android Wph8.1 megkülönböztetést, meg hasonlókat.

Figyelt kérdés

Nexus kijelzője szebb kicsit Lumiának viszont nagy a kijelzője, és nem is rossz.

Szerintetek?



2014. máj. 29. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

6"-es kijelző már használhatatlanul nagy, már csak ezért is Nexus 5-öt mondanék.


Ezen kívül Androidra még mindig jóval több játék érhető el, mint WP-ra.

2014. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kijelző méretét te tudod eldönteni, mennyire zavaró. Nekem már Nexus 4 is túl nagy volt. Ezt leszámítva, Nexus-t választanám a helyedben, mivel Androidra több játék van, és WP még mindig másodrangú platform.
2014. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 1520
2014. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De miért az ha alig van rá játék? Nexus 5
2014. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez hülyeség hogy alig van rá játék.

Rengeteg van WPre is.

2014. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Figyu, mindenki ezzel jön hogy alig van rá játék.

Nem hiszem hogy az androidos felhasználók, kb 30 játékkal szórakoznak a telefonukon.

amivel szeretnék játszani az wp-re is ugyan ugy meg van, annyi különbséggel, hogy fizetős, de az legyen a legkisebb probléma.

Szóval lumia?:)

2014. máj. 29. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Én azt ajánlom inkább, nem mellesleg a nexusnak ratyi a kamerája... 1520-ról ez nem mondható el.
2014. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy alig van rá játék, hanem hogy kevesebb, illetve, hogy fejlesztők első körben inkább iOS-re és Androidra készítik el az alkalmazásaikat, aztán WP-re is, ha úgy látják, megéri. Ha téged ez nem zavar, illetve csak olyan játékkal akarsz játszani, ami már elérhető WP-re is, persze, vedd a Lumiát, nem rossz telefon, és szemlátomást jobban is tetszik neked. Csak légy tisztában azzal, hogy előfordulhat, hogy míg haverjaid egy új slágerjátékot tolják, te még várhatsz majd a megjelenésre.
2014. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi srácok! :)
2014. máj. 29. 17:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a mérete, és ohgy kevesebb játék van WP-re, akkor én is a Lumia 1520-ast ajánlanám, de Android fronton jobbat (pontosabban stabilabb) telefont meg nem találsz a Nexusnál, csak mint ahogy előttem is írták, kamerában nem igazán jó.
2014. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!