Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S vagy samsung galaxy...

IPhone 4S vagy samsung galaxy core plus?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a kettő közül lehet válsztani, akkor az iPhone 4S
2014. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 graphite válasza:
32%

Nem ugyanaz az árkategória. Viszont Iphone-t semmiképp nem vennék, sokkal kevesebb program van hozzá ingyen.


Alapvetően az Apple termékek elég gagyik, viszont jó a marketing csapatuk. Ezért tulajdonképpen presztízs, kb. olyasmi, hogy 7 éves Volkswagen Passatot veszel vagy 7 éves Hyundai Sonatat - tartalmilag ugyanaz, az ár kb. 3:1-hez....


Amit szerintem érdemes venni, az a Samsung Galaxy S4 mini.

2014. máj. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenért fizetni akarsz az a te bajod, előző.
2014. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom néztél-e már szét az AppStore-ban, második hozzászóló, de a válaszodból ítélve valószínűleg nem. Ha pedig sajnálsz 3-4 ezer forintot elkölteni alkalmazásokra (mert kb. ennyiből "be lehet vásárolni", vagy még kevesebbért is), ilyen árkategóriájú telefon mellett, akkor ahogy az előttem szóló mondja: a te bajod.

Tipikus magyar hozzáállás: ingyen, vagy még olcsóbban!

Sajnál a magyar 300 forintot kiadni egy olyan játékért, fordító programért, képszerkesztőért stb., amivel emberek dolgoztak, hogy megcsinálják és frissítik, optimalizálják folyamatosan (a többségét), de nem sajnál majd' 1000 forintot egy doboz cigiért, 400 forintot egy liter gázolajért vagy egy vizes, olcsó csapolt sörért a belvárosban (tisztelet a kivételnek!).

Megértem és tudom nagyon jól milyen minimálbérből, vagy kicsit többől megélni egy hónapban és az is igaz hogy ahhoz képest a 300 forint is sok, de aki azon gondolkozik hogy iPhone-t vesz, nem hiszem hogy minimálbért kap.

Bocsánat az OFF-ért, nem a kérdésre válaszoltam, de úgy gondolom ez is ide tartozik valamilyen szinten, mert a kedves hozzászóló valószínűleg még nem használt Apple terméket, ha szerinte gagyi. Tény hogy túlárazott, de a gagyi pont nem ez ;)

2014. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 graphite válasza:
"Apple terméket, ha szerinte gagyi." Sajnos, naponta kerül a kezembe. BT, WLAN software része borzalmas... Néha újra kell indítani a BT, hogy működjön, WLAN hol volt, hol nem volt... DLNA - nincs (speciális app kell). UpnP - nincs. Lehetne folytatni a sort....
2014. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 graphite válasza:
"Ha pedig sajnálsz 3-4 ezer forintot elkölteni alkalmazásokra" ez elég egyértelmű. Miért adjak pénzt olyanért, amit máshol megkaphatok ingyen?
2014. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Néha újra kell indítani a BT, hogy működjön, WLAN hol volt, hol nem volt... DLNA - nincs (speciális app kell). UpnP - nincs"


te is jó hülye vagy hozzá

2014. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, tudom hogy van ingyen is, de akkor ne várja el senki, hogy a fejlesztő majd eszeveszett tempóban javítsa a bugokat, fejlessze a szoftverét vagy az esetleges hibákat és a tömérdek reklámról vagy vírusokról már ne is beszéljünk.

Hozzáteszem, van Jailbreak illetve pontgyűjtögetős oldalak (ahonnan nekem már összejött az Apple ID-re 30$) is.

Igazad van abban, hogy többletkiadás és talán felesleges, de én továbbra is úgy gondolom, hogy 100k+-os telóknál nem az a 3 ezer forint a mérvadó, amikor naponta futhatunk bele ettől jóval komolyabb többlet kiadásokba.

2014. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az iPhone-nál különösen mert a garancia lejárta után hetente kell javíttatni kemény ezresekért.
2014. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!