Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telók a jobbak? Android...

Melyik telók a jobbak? Android, vagy Windows phone?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 625-öt szeretnék, vagy Samsung Galaxy Ace-t.
2014. máj. 30. 11:18
 1/9 anonim válasza:
En a helyedben iPhonet vennek! 👌
2014. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra sajna nincs pénzügyi keret.
2014. máj. 30. 11:31
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Én jobban kedvelem az Android rendszert mert a Windows mindig okosabb akar lenni amit nem kedvelek. De ízlések és pofonok. Javaslom próbáld ki mindkettőt egy boltban s dönts te magad. Itt nem hiszem hogy érdemi választ fogsz kapni a kérdésedre. Okoskodni lehet de annak nem sok értelme van.
2014. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg még Xperia L is szóba jöhetne
2014. máj. 30. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:

a windows mindig okosabb akart lenni :D

ez jó :D


ezek közül a készülékek közül csak a 625 hajlandó hosszútávon flashtoolmentesen akadás és fagyás nélkül működni...

kamera,rendszer,kijelző típusa mérete teljesen izlésfüggő

de én a 625 mellett voksolnék

2014. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
két rossz közül kell választani
2014. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lumia, mint mindig :) A legjobb mobil rendszer, stabil, gyors.
2014. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a sima ace azt felejtsd el. Még az androidos telefonok között is harmat gyenge. Mondjuk a kettő telefon nem egy árban mozog. De egyértelműen Nokia. Szemben a Samsunggal az egy használható, gyors telefon. Samsunggal csak a bajok lennének
2014. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a lumia 625-öt ajánlom. Nekem is az van és szuper! Bár ez a még csak két napja kaptam meg, de azóta folyamatosan nyüstölöm. Ezt értsd úgy, hogy amióta megvan, csak akkor hagytam békén, amikor aludtam. (2 nap alatt kb. 16 órát) és nem akad, nnem kérdez, teszi a dolgát. Tegnap frissítettem cyanra.
2014. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!