Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S vagy Samsung Galaxy...

Iphone 5S vagy Samsung Galaxy S5? Melyik tartósabb?

Figyelt kérdés

Az Iphone-ról mindenki azt mondta eddig nekem, hogy megbízható és tartós (természetesen ha nem vágom a földhöz),

viszont a Samsung többet tud, állítólag gyorsabb is, viszont mindenféle, szinte felesleges dologgal tele van pakolva.


Sok szépet olvastam mindkettőről, de hosszútávú használatra melyik a jobb?

Nem vagyok egy olyan ember, aki csakúgy kipenget ennyi pénzt egy telefonra, hogy aztán fél év múlva lecserélje... Összegyűjtöttem a pénzt, és most választás elé kerültem.

Van amelyikben az egyik jobb, van amelyikben a másik, tudás alapján a samsung az űberebb, de melyik bírja tovább? Melyik tartósabb?


2014. máj. 30. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az iTunes (ez az Apple által kínált hivatalos megoldás, de vannak alternatívák - majd más ajánl, én iTunes-t használok) is lehetővé teszi, hogy meglévő mp3 zenegyűjteményed felrakd a telefonra, fizetés nélkül. Az csak egy plusz lehetőség, hogy vásárolhatsz is. Az Apple sokáig támogatja a telefonjait, így pár évig biztos nem kell azzal számolnod, hogy nem fogja támogatni a legfrissebb iTunes. Egyébként is, vannak alternatívák.
2014. máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
oh értem, köszönöm :)
2014. máj. 30. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!