Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Samsung Galaxy Mini-ről...

HELP! Samsung Galaxy Mini-ről letöröltem az androidot. Vissza lehet vonni?

Figyelt kérdés
A cyanogenmod-ot akartam rátölteni a telefonomra. Youtube-n néztem videót, mindent úgy csináltam ahogy a csávó, a telepítő elvileg végig ment. Amikor próbáltam bekapcsolni a telefont nem tölti be, kiírja a samsung feliratot, de nincs hang, és magától újraindul. Ilyenkor mi a teendő?

2014. máj. 30. 00:56
 1/4 Vortrex ***** válasza:

Remélem akkor tisztában vagy a fogalmakkal, recovery-be futtasd le ezt a hármat: Factory reset, Wipe cache partition, (advenced fül után) Wipe dalvik cache


Remélem így már el fog tudni indulni

2014. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Valamit tutira kihagytál.

A legvalószínűbb, amit fentebb írtak.

Az sem kizárt, hogy a letöltött rom hibás. A rom ,kernel letöltéseknél (legalábbis a megbízható forrásoknál) mindig van MD5 (checksum) ellenőrzés, azzal kontrollálható, hogy hibátlan-e a letöltés.

Ha a fent leírt full wipe stb. nem segít, töltsd le újra a romot, de most csinálj ellenőrzést, MD5 checker progit találsz ezer freeware-t. Ha jó, akkor rakd fel.

2014. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi baja a telódnak, ez egy egyszerű bootloop...

Aksi ki, rakd be recoverybe.

Itt ahogy előttem is mondták, töröld a cache-t

Telepítsd (flasheld) újra a Cyanogenmodot, ami elvileg még rajta van a telódon.

Ha nincs, akkor töltsd le gépre, csatlakoztasd USBvel a telódat (Download móban legyen) és Odin-nal szépen átflasheled....


Ha semmit sem értettél belőle amit most leírtam, akkor nem kellett volna ROMot telepítened, mert nem értetted hogy mit csinálsz--->sokkal nagyobb a veszélye hogy elrontod (ami meg is történt) :)

Ha igen, akkor bocsi a beszólásért :D

2014. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már sikerült megcsinálni :D Tettem ár új romot, és úgy jó lett :) valószínűleg az előző hibás volt :S
2014. jún. 1. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!