Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom nem...

Androidos telefonom nem kapcsol be, be sz@art a power gomb, van valami más módszer bekapcsolásra?

Figyelt kérdés
alcatel ot918 a telefon , vízbe ejtetem , bekapcsolt állapotba , kivetem kiszárítottam meg törölgetem egy hétig működött minden rajta , majd a bekapcsoló gombra egyre nehezebben reagált a telefon , majd 1x teljesen nem reagált a kikapcsolásnál nem kapcsolt ki nem csinált semmit a gomb lenyomásakor , ki vettem az aksit úgy kapcsoltam ki , azóta nem tudom bekapcsolni :S (biztos vagyok benne hogy csak a power gomb szart be ) nincs vmi más módszer a bekapcsra vmi usb vagy tudom is én ????

2014. máj. 31. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egész biztos vagyok benne, hogy nem csak a power gomb szart be benne. A víz az sajnos ilyen, ha azonnal szétszeded volna és napokig szárítod, akkor is sanszos, hogy pár nap után megadja magát. Valószínűleg csináltatni sem érdemes, egyszerűbb ha veszel egy újat.

Máshogy nem tudod bekapcsolni, mert a hard resethez meg mindenhez power kell neki.

2014. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsomo válasza:
Szerintem tönkre ment. Nem vízálló a teló ugye?
2014. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Usb re fel download mód ha van rajta vagy recovery ujrainditás usb le és bekapcsolt. De nagy tudomány
2015. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!