Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont valasszam?...

XxBarcaxX kérdése:

Melyik telefont valasszam? Olyan telefonra lenne szuksegem ameiknek jo a kameraja, gyors, megbizhato, kulsore is tetszetos. Eddig a Z1est tetszik a legjobban de sokan aztmondjak hogy nemjo a kameraja meghogy gyenge a kijelzoje.

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 20:47
 1/8 anonim válasza:
Xperia L,M
2013. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy xperia L jobb egy xperia Z1 esnel?
2013. dec. 28. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan sokkal, de jobb :D :D :D
2013. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Palika98 válasza:

Még ott van a SAMSUNG GALAXY S4 ZOOM, ASUS PADFONE 2, SAMSUNG GALAXY NOTE 3, LG G2.

De amúgy szerintem az iPhone 5S nek egész jó a kamerája.

2013. dec. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de ha lehet csak 1et irjatok ami szerintetek a legajanlatosabb :)
2013. dec. 29. 16:14
 6/8 aspikami ***** válasza:

Ragaszkodsz az androidhoz?

Ha nem, akkor a Lumia 1020 tökéletes számodra. Gyors, nem akad, bitang jó kamera és jól is néz ki (szerintem)

Viszont, ha olcsóbban akarsz, akkor ott a Lumia 925. Erre is mind igazi amit leírtam, bár nincs 41MP-es kamerája {csak 8}, simán csinál olyan képet, ha nem jobbat is mint a Z1. Mivel ott a 20MP csak parasztvakitás

2013. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
én z1-et vennék, 1000x jobb az xperia l-nél, windows phone az szar, és a z1 kijelzője qrva jó, a csúcskategóriás telefonok közül a legerősebb a fényereje, és a fehér színt a legtökéletesebben jeleníti meg!
2014. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazság szerint ha árban kicsit rugalmas vagy, megszolgálja a többletet bármelyik felsőbb kategóriás HTC. Nagyon úgy néz ki, hogy tényleg túrják a srácok a fórumokat, hogy tisztában legyenek vele, mi kell a népnek, és gondolom nekik is HTC cuccaik vannak, és gondolom korábban akarták volna szeretni őket, nem csak próbálták volna elviselni. Tehát ahhogy jó dolgok esetében általában, itt is maguknak fejlesztenek, de észreveszik a népet, és nagyon kézhezálló, észrevehető kompromisszumoktól mentes, minőségi darabok kerülnek ki a kezük közül, ahhoz képest még olcsóbban is, mint a gagyi pár százalékkal olcsóbban.
2014. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!