Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4,8 GB-t lecserélhetem...

Iphone 4,8 GB-t lecserélhetem Iphone 4,16GB-re?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve kaptam az iphone 4,8GB-met,de már akkor láttam,hogy kevés lesz az az 5,1 GB. Az lenne a kérdésem,hogyha bemegyek a tmobileba ezzel a kéréssel : elromlott a vaku a telefonon(tényleg elromlott) valamint ha lehetséges(természetesen fizetnék annyit amennyit kell) megtennék nekem? Apu vette,és 2 év hűségidőt vállalt ,amit ugye még fizet,és lehet hogy már az egy év garancia is lejárt pár hónappal.
2014. jún. 1. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2014. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eleve ha nem garanciális, hiába vinnéd, másrészt mivel nem gyártanak már semmilyen iPhone 4-et(legalábbis legutóbbi hírek szerint valahol keleten ideiglenesen forgalomba hozták, de már le is álltak vele), ezért honnan tudnának neked adni egyet? Azt tudod csinálni, hogy ezt eladod, és veszel egy másikat, ami már 16 gigás, bár szerintem ennél sokkal célszerűbb lenne, ha egyből minimum egy 4S-t vennél...
2014. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!