Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok Okostelókat?...

Mondanátok Okostelókat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogyha kitűnő leszek kapok egy telefont.De a keret 40 ezer FT.és hát olyat amilyet én szeretnék csak az LG L70 van.Írnátok még olyan telefonokat amiben van Wifi,előlapi kamera,hátlapi kamera minimum 8MPX.és minimum 13 cm.xD köszönöm jah és van fehérben is!köszii

2014. jún. 3. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is külön vegyél telefont, meg a rezgő céleszközt.
2014. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Már nemazért, de szerintem igenis lényeg hogy mekkora a telefon. nemrég fogtam egy iphone-t és annyira kicsi volt számomra, hogy féltem fogni a kezemben. nekem is a telefonok olyan 13 13,5 cm-től kényelmesek
2014. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen.Nem bírom a kicsi telókat.Iphonról szó sem lehet.1. válaszoló bocs,hogy elfelejtettem ,hogy normál választ kérek;)
2014. jún. 4. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!